Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás óta morog,...

Ivartalanítás óta morog, megőrült? Elmúlik?

Figyelt kérdés
5 hete volt. Azóta ha simogatjuk, kapkod-morog ha sétálni visszük is. Megugat mindenkit. Mintha bekattant volna. Pörög mint akit felhúztak, önfejű lett. Amit eddig tudta, hogy nem szabad azt már nem tudja, a tiltásra eddig hallgatott mostmár nem. Vissza fog állni?

2017. ápr. 24. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Vélhetően kicsit el lett kapatva a lábadozás alatt, és attól van ez az egész hiszti. Meg kéne mutatni szakembernek, aki megtanít titeket kezelni a kutyát, mert eddig valószínűleg csak jófejségből hallgatott rátok, ha most nem tudjátok, hogyan kellene őt kezelni.
2017. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem jófejségből, sokáig járt hozzánk oktató, hogy tanuljunk mi is a kutya is.

Nem lett patyolgatva erre felhívták a figyelmünket, hogy nem szabad.

2017. ápr. 24. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak tessék alkalmazni a tanultakat, és rendben lesz a kutya.
2017. ápr. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hiába :/ Semmi nem használ :(
2017. ápr. 25. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tanítottak meg mindenre. Ha egy rendes hatékony tiltást nem tanítottak nektek, akkor keressetek egy normális kutyaiskolát vagy kiképzőt :)
2017. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De tanítottak és eddig működött is, de 1 hónapja semmi :/
2017. ápr. 25. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvos mit mond erre? Megvizsgáltattátok azóta? Rutin vizsgálat, vérvizsgálat, esetleg egy hormonvizsgálat, amire gondolok, mert felborult hormonháztartástól például változhatnak így, bár őszintén szólva én eddig ivartalanítás után nyugodtabb kutyával találkoztam csak.
2017. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos szóltak erről, hogy teljesen megváltozik majd, de nekem is mindenki azt mondta, hogy "zombi lesz" vagy kerti dísz.

De én bolond nem hittem el. Annyira nyomatta az állatorvos ezt az ivartalanítást.

Szerinte teljesen normális amúgy a kutyám, az nem baj szerinte, hogy kezelhetetlen lett :@

2017. ápr. 25. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké, amit eddig tanítottak, az már kevés, akkor tovább kell menni. Vidd el szakihoz, vagy hívj házhoz, ahogy jól esik, mert kezelhető a kutya, csak momentán neked nem megy.
2017. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!