Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok?

Milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy Havanese kiskutyám(kiskutyánk) és szeretném normális táppal etetni.Apum Pedigree-t veszi mert szerinte az jó!Hát nem...Olvastam a hátulját és szinte rosszul lettem.

A kutyi 1 éves.Előtte kapott jobb tápokat,de apa a Pedigree-t választotta,mert szerinte eszi a kutya és szereti.

Biztos vagyok benne,hogy a jobb tápokat jobban fogja szeretni.

Apát még a csomagoláson lévő dolgok is elcsábították a Pedigree-nél pl.vitamin meg ezt-azt elősegíti.

Ja csak 14%-ban hús az egész...


Milyen NORMÁLIS tápot ajánlottak ?

Szeretném jó táppal etetni,de apát kéne valahogy észhez téríteni.

Nem méregdrága tápra gondoltam,nem kell nagy kiszerelés neki pár kiló bőven elég.

Esetleg bevásárlóközpontban lehet ilyet kapni ?

Ja amúgy szegedi vagyok,szóval valami ottani hely kéne :D

Ja és kis szemű táp kell neki,mert termetileg picike.Kb.olyan nagy kéne mint a macska táp vagy a kölyök kutya táp szemei/bogyói !


Van ilyen táp ? :D

Milyen jó tápokat ajánlottak ?Mi tartozik a normális kategóriába ?

Mi számít jónak ?


14l

Ha kell én megyek el és veszek normálisat,csak nem tudom hogy hova kéne mennem :/

Fressnapf ?Auchan ?Nova ? Hol van jó táp Szegeden ?


A válaszokat köszönöm ,és elnézést,ha a Google átjavított valamit !



2017. ápr. 25. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A Fressnapfban vannak jó tápok, csak nagyon drágák. Ugyan azokat jelentősen olcsóbban is meg tudod rendelni webshoppokból.

Ami jó lehet: Josera, Happy Dog, Brit, Acana és még ezer másik. Szinte naponta jelennek meg új premium tápok.

2017. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább online rendeljetek tápot, így olcsóbban is kijöttök belőle mint a Pedigree-vel, és ráadásul jobb tápot is adhatsz a kutyádnak.

Győzd meg apukádat, hogy legalább próbáljátok ki az online táprendelést. Nagy kiszerelésben vásárolva nagyon kedvező árú lehet. :)

Webáruházak, pl:


[link]

(9000 Ft fölött ingyenesen kiszállítják a rendelést)


[link]

(értéktől függetlenül, mindig ingyen szállítanak)


Ezeket a tápokat találtam a kutyusodnak:


[link] kutya_206/kutyatapok_79/brit_premium_kutyatapok_105/brit_premium_small_breed_adult_8kg_9220


[link] kutya_206/kutyatapok_79/josera_kutyatapok_80/josera_minisbest_15_kg_7447

2017. ápr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szegeden van Fressnapf és Alphazoo. Utóbbi tart az ismertebb márkákból. (Pontos felsorolást ne várj tőlem, 1x voltam. Orijenre, Acanára, Natural & Delicious-re emlékszem.)

Fresiben inkább saját márkásak vannak, ezek közül a Premiere Best Meat elég jó, a Real Nature pedig csúcskategóriás.


Ha paragazdi vagy, akkor vegyél kimérőset kipróbálni, hogy bejön-e a kutyusodnak a szemcsemémet stb. De hosszútávon érdemes átállni az online rendelésre, mert nagyságrendekkel olcsóbb.

Minimum egy Brit vagy Josera szinten lenne jó becélozni, ezek árban is közel vannak a Pedigreehez. Viszont érdemes lenne beszélned a szüleiddel, hogy mennyi az a maximum összeg, amit rászánnak a kutya etetésére (mondjuk /kg táp). Úgy mi is könnyebben tudunk tápot ajánlani.

2017. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!