Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud eladó westie kan...

Valaki tud eladó westie kan kutyust? Mennyiért? Hol?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kelet apró ujságba vannak kb 25-30 ezer... egészséges kis kutyák tenyésztőtől énis ujságból vettem és totál egészséges kiskutya és már 6 hónapos <3
2010. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Off: kedves előző. Majd akkor mondd azt hogy egészséges ha nem hal meg 6 évesen (vagy előbb) 15 helyett. Apróhirdetésből SOHA, SOHA, SOHA ne vegyél kutyát. 80% hogy beteg lesz és annyit fogsz költeni a betegségekre mintha megvetted volna rendes tenyésztőtől. Persze tenyésztőtől 90-100.000 ft egy kutya de jobban megéri szerintem így minthogy betegen megvedd és és évekig nézd ahogy szenved.
2010. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

nah kuss :D

tenyésztőtől van, találkoztam is a tenyésztőtől normális embernek tűnik és nagyon kedves van egy csomo westie és yorkija. és igen is egészséges kiskutya örökmozgó és nem beteg és nem is lesz az.

mivel nem vagyok egy buta ember volt annyi eszem hogy elmegyek hozzá és megnéztem a körülményeket és stb szval engem ne oltogass ilyenekkel..

2010. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen van egy csomó westije meg yorkija :) Azok a divatkutyák most:) Jó hogy azt szaporítja :)
2010. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egészséges fajtatiszta kutya 100.000 forint körül van.

Attól hogy valaki szép házban, tiszta lakásban tart kutyákat még nem lesz tenyésztő. És mivel a jövendölés nem bizonyított tudomány, így senki nem tudhatja melyik kutya lesz beteg. De a tenyésztő csökkenti az esélyeket, hisz genetikai betegségekre szűri a kutyákat, és olyan párosításokat talál ki hogy minél erősebb, egészségesebb legyen a kutyus. Az olcsón vett kutyának minden bizonnyal a szülei nem rendelkeznek ezekkel a szűrésekkel tehát a kölyköknek lehet hogy idősebb korában derül ki valami komoly betegsége, sajnos nem egyszer láttam ilyet, gyerekek siratják a legjobb barátjukat mert a szülők tudatlanul vásároltak cuki kiskutyát.

Ha valaki mégis olcsón szeretne, azt csak is saját felelősségre, és már kezdjen most gyűjteni az orvosi költségekre, és lelki fájdalomra.

2010. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. De nézz körül menhelyeken/fajtamentőknél is, mostanában sok a westie, és ott legalább nem kapsz zsákba macskát.

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. nak mondom hogy NEM MINDD beteg ami az apróhirdetésben van -.- Az hülye aki nem vesz apróhirdfetésből. (Már boccs) mert abban is vannak egészséges kutyusok, csak lehet , hogy a gazda lakik Székesfehérváron te meg Pl.: visegrádba
2010. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet ott is egészségeset találni, csak nagy az esélye hogy nem lesz az. Minek kockáztatni?
2010. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!