Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet GYORSAN, JÓ gazdit...

Hol lehet GYORSAN, JÓ gazdit találni szeretett kutyusunknak?

Figyelt kérdés

Van egy kutyusunk akit nagyon szeretünk (én is és a 2 gyerekem is) de most össze költünk a párommal és a kislánya betegesen fél a kutyáktól hiába próbálkoztunk hónapokig, szakember segítségével, ig, nem lakhatnak ég, fedél alatt, hogy a kislány ennyire retteg tőle :(

Facebookon hirdetjük, jelentkeztek is páran, de egyik jelölt sem volt szimpatikus. Facebookon kívül valami weboldal?



2017. ápr. 27. 18:33
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*költözünk,így,egy
2017. ápr. 27. 18:35
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Milyen kutya? Fajtatiszta, vagy fajta jellegű?

Ha igen, kérheted fajtamentők segítségét.

(Amúgy csak zárójelben kérdezem: ha a párod kislánya valamelyik gyerekedtől félne, akkor a gyerekedet is örökbe adnád? Tudom, tudom, ne hasonlítsuk a kutyát a gyerekhez...)

2017. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Fajtamentok esetleg? Egyébként ebből nem lesz később konfliktus a gyerekek között vagy közted és a párod gyereke között?? ?
2017. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Nem fajtatiszta sajnos :(

Az én gyerekeim 2 évesek a párom és 3. Tehát nem hiszem, hogy annyira megmaradna ez bennük, meg persze nem úgy mondjuk el nekik, hogy a kislány miatt megy. Új házba költözünk, erre lesz fogva. :/

2017. ápr. 27. 18:43
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Sosem tudnek megvalni a kutyamtol. Kerjetek pszichologus segitseget. Gondolom a kislanyban rossz emlekek maradtak a kutyakkal szemben, de ez neki sem lesz jo hosszutavon. Soha nem lesz kutyatok, mert fel tole? A masik sajat ket gyerekednek biztosan jot tesz a kutyus kozelsege, es mar ket eve veletek van... kerlek ne tedd ezt. Tudom hogy egy gyerek fontosabb, de van ra megoldas.
2017. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Kértük szakember segítségét, de 2 hónap alatt semmi javulás :( Eddig ugye nem éltünk együtt, tehát csak hébe hóba találkozott a kutyával, akkor végig ölben kell lennie és sír amíg látja.

De ha össze költözünk és együtt vagyunk 0-24-ben ez nem megoldható :(

Nekem is megszakad a szívem és nagyon fog hiányozni, de nem látok más megoldást :(

2017. ápr. 27. 19:06
 7/39 anonim ***** válasza:
91%
Majd megszokja a kutyát. Én biztos nem passzolnám el a kutyám mert egy hároméves hisztizik...
2017. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem hisztizik, retteg tőle. 2 gyerekem van, tudom mi a hiszti és mi a félelem!
2017. ápr. 27. 19:18
 9/39 anonim ***** válasza:
91%

Hát az már hiszti, ha le sem lehet tenni ha ott a kutya...

Gondolom adjátok is alá a lovat, hogy jaj nemkellfélniblabla. Gratulálok.

Remélem ha a gyerekedtől félne, akkor is elpaterolnád azt amelyiktől fél. Esélyt ne adjatok neki, hogy kinőlje ezt a hülyeséget...

2017. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Játsszál a saját gyerekeiddel és a kutyával a másik gyerek előtt , hátha kedvet kap.

Én biztos nem passzolnám le mert más fél tőle, majd hozzászokik. Lehet, hogy 2 hónap kevés volt és még 2 hónapba kerül de hidd el megéri.

2017. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!