Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a nevetseges szoveg sok...

Mi ez a nevetseges szoveg sok embernel hogy idohiany miatt elkell ajandekoznia nagyon szeretett kedvencet? Nekem is van kutyam es macskam dolgozik is de van idom kutyara is

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 23:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam van kutyam es macskam is es dolgozok is megis mindennap meg van az az ido amit rajuk forditok kutya seta cica jatszas
2016. nov. 11. 23:30
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Bármilyen meglepő is számodra, az embereknek nem ugyanolyanok az életkörülményeik.
2016. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Kifogás. Érdekes mód a gyerekét senki nem passzolja le időhiányra hivatkozva, pedig naponta jópár órával többet kell foglalkozni velük. Így hát egy üres hazugság, nem "kellett" hanem úgy akarta.
2016. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek rájönnek, hogy a kutya utáni takarítás, a kutya lefárasztása, nevelése, tanítása és persze a plusz költségek nekik nem is kellenek. Mert nem hiszik el, hogy a kutyatartás nagyon kevés embernek való! Először csak szimplán elhagyják a fenti dolgokat. De akkor pedig minden koszos lesz, a kutya büdös, mindent tönkretesz, kezelhetetlen, még több pénzbe kerül. És akkor jönnek az ilyen szövegek, hogy időhiány, gyerek, költözés és hasonlók.
2016. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Felelőtlenek az ilyenek. Át kell gondolni, hogy akar-e állatot az illető, tud-e biztosítani mindent, fog-e törődni vele, készenáll-e. Az ilyennek max az ebneveldés virtuális kutyák valók. Jó, aki egész nap nincs otthon, annak nem kell kutya... De akkor minek kellett elhozni?

'nagyon szeretett kedvencet' nem adunk tovább ilyen buta kifogásokkal.

2016. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek általában két oka van, és általában egyszerre.

1) Nem néznek utána előre a kutya igényeinek, utólag jönnek rá, hogy mennyi meló a kutyatartás.

2) Nem élvezik a kutyázást, ezért nem áldoznak rá az idejükből.


Nyilván segítség lehet, ha megtanulják élvezni a dolgot, de ahhoz előbb időt kell rá áldozni, és kész az ördögi kör. Némi előrelátással meg lehetne előzni, de az sajnos nem erőssége az embereknek.

2016. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hogy ide csak tizenévesek járnak vagy hogy van ez, lehet újat mondok, de van, hogy az embernek durván megváltoznak az életkörülményei. Egy baleset, betegség, munkahely elvesztése stb. okozhat hirtelen nem várt következményeket. A szerencsétlen kutya még mindig jobban jár, ha új gazdát keresnek neki, mint ha felé se néznek egész nap.

(disclaimer: Sose mondtam még le kutyáról és nem is tervezem, csak nem szeretem, amikor nulla információval ítélkeznek mások felett az emberek.)

2016. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso: Senki nem itelkezik. De az hogy evekig nevelt valaki egy kutyat majd kesobb rajon hogy neki mar nem kell azt azert ne mert rohadt gaz. Minden embernek igen valtoznak a korulmenyei nyilvan de mindig jobb ha egesznap nem nez valaki a kutyara mint hogy minden fele szovegel nyomja az Internetre hogy jaj szegeny jaj nagyon szeretjuk de .... Stb.. Nem jatek hogy meg untuk es kell egy uj mert aranyosabb stb... Lehet en viszem tulzasbade nagyon feltud idegesiteni ez a dolog... En is vesztettem el a munkamat nem egyszer tortent meg de eszembe jutott hogy akkor az allatok menjenek a hazbol.. Nagyon sok oromot myujtanak nekem a sajat allataim folleg mikor rohadtul nincs kedvem az emberekhez.. Ha valakit meg bantok ne haragudjon
2016. nov. 12. 00:42
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Leírod, hogy megérted meg nem ítélkezel, aztán ítélkezel. Haver, olyan sorsok vannak, csak amikkel itt a gyakorin lehet találkozni, hogy azt nem kívánja az ember senkinek. Amikor a két gyereket nevelő családnak a halálos beteg, magát ellátni képtelen anyóst is ápolni kell és hasonlók. Aki gazdát keres a kutyájának, az törődik vele, aki nem törődik, az kivágja a francba, gondolom hallottál már ilyesmiről.
2016. nov. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az hogy en feltettem ezt a kerdest nem azert raktam fel hogy mas emberek sorsarol itelkezek. Es te nem erted a kerdes lenyeget. Percrol percre valtozhatnak meg a dolgok igen ez igy van. A kerdesbe azt raktam fel, hogy mi ez a szoveg miert kel korbe irni olyan dologal ami nem hiszem hogy ugy lenne. Nem ertek veled egyet abba hogy szerinted segitett a kutyanak hogy uj gazdat keresett neki? Na elmondom akkor neked hogy az en kutyam ugyan ugy orul nekem ha csak a szemetet viszem le mint ha egesznap nem latot volna es tudod miert van ez így? Mert probaltam minnel tobb idot raforditani es erzi higy szeretve van. Es nagyon jo erzes nekem.. Nem sokat segitt egy ember azzal hogy uj gazdat keres max a gazdanak jo a tudat.
2016. nov. 12. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!