Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik webáruház szállit ki...

Melyik webáruház szállit ki leggyorsabban tápot?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a webáruházon múlik, hanem a csomagszállító cégen. De elárulom neked, hogy nem lesz eltérés, mert 1-2 nap mindenhol, ha van készleten az áruból.
2017. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én zoopluson rendelem,de igazat adok az elsőnek,futár/készlet függő.
2017. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a zooplussal nagyon megjartam, majdnem 2 het volt mire kijott ebbol nem tudjuk mennyit pihent a DPD-nel, de ez akkor is sok. Erre jott, hogy nincs pikkpakk pont support ezert munkahelyrol kellett hazacipelni a 20 kilonyi cuccot, mert ugye napkozben dolgozom es otthon nem tudom atvenni.


Lehet maga a Webshop nem rossz, de a futarcegek lenne mit fejlodni en inkabb hanyagolom oket.


Petissimo picit dragabb, de nem ket het mire megerkezik valami (altalaban masnap pikkpakkon van).

2017. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a zooplustól ceska postával rendeltük(04.10),és április 12.-én volt itt,reggel nyolckor.

Második? vagyok

2017. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!