Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban hozzá szoktatni a 7 hónapos tacskómat ahhoz, hogy csak lent az utcán végezze el a dolgát? Lakásban élünk, és még mindig elég gyakran a szőnyxegre és az ágyra pisil.

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van nálatok? Kezdjétek az alapoknál: két óránként leviszitek, ha lent végzi a dolgát, megdicséritek,ha a lakásban, akkor takarítotok.

De már százan feltették ezt a kérdést előtted...

2015. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig hogyan szoktattátok?

Amúgy ha az ágyra pisil, akkor én felkeresnék egy jobb kutyaiskolát, ahol foglalkoznak viselkedési problémákkal, mert ez gyanús, hogy az lesz inkább. Normális kutya nem pisil az ágyra.

2015. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szőnyeg még oké.. De általában a kutyák (nekem is tacsim van) nem szoktak oda piszkítani, ahol feküdni szoktak. Gondolom, ha oda csinál, felengeditek az ágyra... Tudtommal leginkább csak akkor szokták "összerondítani" a saját helyüket/ágyat, ha betegek (hánynak, hasmenésük van), azt se szándékosan... Nekem 1 éves a tacskóm, az ágyra sosem pisilt rá. csak egyszer lehányta, de szegén akkor nagyon beteg volt (összeevett valamit a kertben)
2015. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!