Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam hozzá?

Hogyan szoktassam hozzá?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztunk egy kb 1 éves kutyát. Kicsit büdös Szeretném megfürdetni, de nagyon félős mindentől megijed. Nem szeretnék erőszakot alkalmazni.Van valami trükk amivel hozzászoktathatnám a vizhez.
2017. ápr. 29. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, de ha arra vársz, akkor még hónapokig büdös marad. Fürdesd meg, kedvesen, de határozottan, aztán ráérsz hozzászoktatni, ha már amúgy szalonképes. Vagy ha nem akarod te szívatni, akkor add be kozmetikába egy fürcsire.
2017. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem próbálkozz meg jutalomfalattal közben, nyugtasd és simogasd közben. Sok kutya a folyó víztől fél, úgyhogy én az enyémet pl. lavorban szoktam fürdetni, mert úgy kevésbé riadt.
2017. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb megoldás lenne, ha elvinnéd kozmetikushoz. Így nem veled meg az otthonával köti össze a kellemetlen élményt.
2017. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!