Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetem mellett lesz időm a...

Egyetem mellett lesz időm a kutyussal is foglalkozni?

Figyelt kérdés
Van egy közepes méretű, menhelyi kutyusom. 1-2 éven belül, ha minden összejön akkor már az állatorvosira fogok járni, ami ugye azt jelenti, hogy Budapesten fogok lakni (szegedi vagyok). Tudom, hogy ez egy nagyon nehéz suli, és rengeteg időmet fogja elvenni a tanulás, de vajon lesz-e annyi időm, hogy mellette a kutyusommal is foglalkozzak és megfelelően ellássam. Ha mégsem lesz rá időm, akkor marad itthon a szüleimnél, 2 hetente járok majd haza előreláthatólag. Viszont én mégis szeretném magammal vinni, hiszen az én kutyám, én vállaltam érte a felelősséget.

2017. ápr. 29. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül lesz e időd. Hogy megy a tanulás, mennyit utazgatsz stb stb... Látatlanba kb annyi, ha akarsz tudsz szakítani rá időt. Max valami másból ami nem annyira fontos veszed el.
2017. ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze - elég sok kutyás jár oda, aki akarja, megoldja.
2017. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huu nekem is full ugyanez. Én is az állatorvosira szeretnék menni (2 év múlva érettségizek) viszont én a Velencei-tónál lakok, tehát lehet h bejáros leszek, mert ~1 óra az út. De nem tudom h menni fog-e a foglalkozás a kutyussal is.

Egyébként hányadikos vagy? (Mert nem értem ezt az 1-2év múlvás dolgot)

2017. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit meg lehet oldani. Sokan gyerek mellett tanulnak komoly szakokon, komoly egyetemeken. Hajrá neked, ne aggódd túl!
2017. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, csak olyan helyet kell választani, ahova viszed magaddal.

Szóval koli vagy olyan albérlet kizárva,ahova nem mehet állat.

De menni fog, hiába sok időt elvesz a suli és a tanulás, jut arra is idő, amire szakítasz.

Akár reggel órák előtt is el tudod vinni sétálni, lyukas órában hazaugrani hozzá kicsit foglalkozni vele és délután, órák után is.

Egyetemistaként mondom, nem lehet mindig a könyvek fölött ülni, kell egy kis kikapcsolódás, jobban megy a tanulás is, mintha egész nap csak a könyveket bújnád.

2017. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!