Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hónapos Amerikai...

Steve Eduard kérdése:

Van egy 9 hónapos Amerikai staffordshire terrierem és két napja ránéz a kajára és elmegy. Azelőtt meg akármit meglátott ami étel döntött fel és nem bírt magával. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egész héten moslékot kapott és csak tegnap előtt kapott tápot, tegnap este semmit nem evett a tápból,elraktam. Ma elétettem és most se evett. Behoztam a tápját és egy kis megmaradt ételből össze kutyultam neki és beleszagolt és otthagyta. Meg van egy lassan 2 éves szukám is és búgtak, lehet hogy nekiadná ?, vagy mit akar ? És ő akármennyit eszik mindig vékony, és a szuka kevesebbet eszik és ő meg olyan mint egy hordó. Szóval mit csináljak ? vagy inkább vigyem el állatorvoshoz ?

2017. ápr. 30. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

1. Ha tüzel a szukád, akkor a kan azért nem eszik valószínűleg, mert ilyenkor csak a párzás érdekli.

2. Mi az, hogy "búgtak"? Párzottak? Ha igen, a szukát 2-3 hét múlva vidd ivartalanítani, amúgy sem ártana neki.

3. Moslékot miért adsz a kutyának? Pláne fejlődésben lévő kutyának?! Nem disznó az! Tönkreteszed az emésztését teljesen. Ha szukát is így eteted, ne csodálkozz, hogy el van hízva.

Etesd őket normális, jó minőségű táppal, mást nem kell adni mellé.

2017. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem moslékot hanem kosztot vagy hogy mondjam, ami megmarad ebéd stb..
2017. ápr. 30. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Te. Jó. Isten.

Magyarország, 2017 felelős állattartója.

2017. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"ami megmarad ebéd"


Nem tudom feltűnt-e, de kutyád van, nem konyhamalacod...

2017. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
"Nem moslékot hanem kosztot vagy hogy mondjam, ami megmarad ebéd stb." - értettem elsőre is. Kutyának nem való az embernek készült ételmaradék, akárhogy is nevezzük. Jó minőségű kutyatáppal etesd őket.
2017. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Emberi kaják olajosak,fűszeresek,zsírosak semmi szükségük rá. Az is lehet azért nem eszik,mert megfeküdte a gyomrát a moslék.


Jó minőségű táppal etesd vagy nyers etetésnek nézz utána.


2017 van.

Moslék disznónak való,bár még annak sem adnám,de ez már az én véleményem.

2017. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Armstrong01 ***** válasza:
Ejj te igazi ágyúagyú etessenek téged is maradékkal. Normális tápot neki(Brit pl.). Ha sajnálod tőle a minőséget akkor magadtól is sajnáld és élj vizen száraz kenyeren stb....
2017. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!