Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutyának átdobálni a...

Szomszéd kutyának átdobálni a kaját, hogy ne ugasson?

Figyelt kérdés

Egész nap elviselem valahogy,hogy ugat,de mikor a gyerekek alszanak délben akkor mindig dobok át neki valam csontot vagy rágós húst,hogy befogja.

Ezért bajba kerülhetek ha lebukok?



2017. máj. 1. 09:46
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azért, mert a gyereked nem tud aludni, ezért a szomszédoddal karöltve kínozni fogjátok a kutyát egy olyan nyakörvvel, ami megrázza a kutyát, ha ugat. Zseniálisak vagytok.
2017. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

És röhög saját magán, meg hogy egy állatot fog kínozni.


Hát komolyan mondom, már nagyon elegem van az emberiségből. Ekkora mocskokat..

2017. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

Egy kedves barátunktól kölcsön kapunk egy ilyesmit ( [link] ).

Amig nem lesz nyakörv,tehát nem rögtön kap áramot a kutyulimutyuli,lesz ideje leszokni róla.

De azért álljunk már meg.

Az én gyerekem aludjon zajban,mi viseljük el a folyamatos zajt,de a kutyulit nehogy megcsípje már egy kis áram? 5 ember alkalmazkodjon a kutyához... aham.

2017. máj. 2. 15:49
 44/58 anonim ***** válasza:

Nyuszika, ha nem bírod a családi házzal járó zajokat, akkor miért nem húzol el egy tanyára a világ végére?

Tényleg ennyire debil vagy?

Panel nem jó mert hangos, kertes ház gáz mert ugat a kutya... Bakker legközelebb pl a gólyákat fogod zavargatni mert pl kelepelnek?

Vagy egy szánalmas unatkozó troll vagy aki hergeli itt a népet a sötétségével, vagy tényleg ennyire agyhalott vagy... Mindegy is téged minősít nem minket és mielőtt az én stílusommal támadnál vissza, jelzem a debilektől az én béketűrésem is elfogy...

2017. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
91%

"Az én gyerekem aludjon zajban,mi viseljük el a folyamatos zajt,de a kutyulit nehogy megcsípje már egy kis áram? 5 ember alkalmazkodjon a kutyához... aham."


Igen, ahogy mondod.

2017. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 pptomi ***** válasza:
91%

Pedig éppen arra tanítod a szomszéd kutyáját, hogy ugasson. Csak hát nehéz megértened, hogy éppen eleget tettél az ugatásért, és még neked áll feljebb.

A kutya gazdája is hibás, ahogy te is, viszont a kutya teljesen ártatlan, ő csak megfelel az elvárásoknak. De hát hiába mondjuk itt olyanok, akiknek van kutyája, mi mind hülyék vagyunk hozzá.

Nem így kellett volna megoldani, és sokkal korábban. Odáig már eljutottál, hogy beszélj a szomszéddal, odáig még viszont nem, hogy nem a kutya a hülye.

2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Azt írjátok eddig jutalmaztam a csonttal.Az ugatásgátló pont erre való,hogy ne ugasson. Gond megoldva.
2017. máj. 2. 17:51
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
érdekes én is falun nőttem fel és képzeld tudtam aludni pedig az egész falu 0-24 ben zengett a kutyáktól.
2017. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Tudod én nem sok olyan tapasztalatot hallottam hogy az ugatás gátló bevált volna. Szóval nem hiszem hogy ennyivel megoldottátok a gondot.
2017. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 pptomi ***** válasza:
93%
Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye.
2017. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!