Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek a kutyára...

Ti mit tennétek a kutyára hogy kicsit jobban passzoljon egy esküvőhöz?

Figyelt kérdés

Sajna a nyakkendő vagy masni kilőve mert hölgyről van szó :D Nagytestű, macis kinézete van: [link]


semmi normális kutyaruhát nem találok, viszont már csak a móka kedvéért is szeretném kicsit kicsinosítani. Ti mibe öltöztetnétek a nagy napon? :) Ötleteket, linkeket kérek



2017. máj. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Öltöztesd menyasszonyi ruhába! Esküvőn mit keres egy kutya?
2017. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
részt vesz rajta mert családtag ha nem lenne egyértelmű. Mivel nem ő a menyasszony nem öltöztethetem menyasszonyi ruhába értelem szerűen.
2017. máj. 1. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkozz el, hogy mennyire szereti az embereket, a nyüzsgést, illetve, hogy ki fog rá odafigyelni. Mert nem túl jó dolog, ha a saját esküvődön nem tudsz teljesen ellazulni és élvezni a történéseket, mert a kutyára kell felügyelned.

Ezt úgy mondom, hogy két kutyánk van, akik szintén családtagok, de ők nem voltak az esküvőnkön, mert nem élvezték volna.

Alapvetően, ha elmegy is, maximum minimális dolgot tegyél rá. Valami különleges nyakörv egy masnival például, a lánykutyához is illik a masni. Esetleg lehet egy kis - mű- vagy élő - virágcsokrocska nyakörvön (vagy hámon, ha azt használtok), olyasmire gondolok, mint amit a koszorúslányoknak csuklóra szoktak adni.

2017. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó ötlet. Természetesen tömeghez van szoktatva és nem az én esküvőm lesz így tudok rá figyelni :) Én csak koszorúslány leszek.
2017. máj. 1. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami díszes nyakörv. Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy aki nem viszi az esküvőre a kutyusát, hogy oldja meg? Ki vigyáz egy 'panel kutyura', ha minden rokon, barát a lagzin van?
2017. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!