Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor is érett az esküvőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor is érett az esküvőhöz egy nő?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 31 3 hónapja már együtt élünk, és én végzem a szokásos teendőket (főzés, mosás, takarítás, munka, meg ami ilyenkor egy nő nyakába szakad), ha a haverjaival akar lenni, még van, hogy én is megyek, mert a mi kapcsolatunk tényleg irigylésre méltó, és a baráti körünk is közös, de persze ha egyedül menne, hagyom. Nem szokatam se hiszériázni, sem veszekedni, eléggé nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok. Multkor mikor szóba került a házasság, azt mondta nem vagyok hozzá elég érett... na már most én 17 éves koromig neveltem a 3 kistesómat (a legidősebbtől 10 évvel vagyok öregebb) és mint említettem, nem vitatkozom felesleges dolgok miatt, dolgozom és a háztartást is viszem egymagam... miért is nem vagyok érett a házassághoz ha tiszta szívből szeretem mindezek mellett?

2017. febr. 15. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

szóval nem tart érettnek, de főzz rá, mosd a cuccait, takaríts utána és szexelj vele - ő mit segít otthon?

mert ha semmit, akkor pár hónap és nagyon meg fogod unni.


nem hiszem, hogy 20 évesen kéne házasodni, de pl sztem a leírtak alapján felelősségteljes és érett ember vagy

2017. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatkozol, most mégis fejben vitatkozol azzal, amit mondott. Attól hogy nem a szemébe mondod, hanem rágódsz rajta, még vitatkozol. Szerintem egy 3 hónapos kapcsolat még sehol se érett a házasságra, legalább 2 év. Mert rózsaszínfelhő, meg irigylésre méltó kapcsolat az akkor érett meg a házasságra, ha 2. év után is(legalább, tehát ez a minimum) ugyanolyan kiegyensúlyozott tud lenni.
2017. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Néha beszáll a főzésbe, de megértem ha nem, ugyanis munka után bizonyára fáradt, én pedig egy héten 3-4 napot dolgozok (pincérnő vagyok) tehát az összes többi nap szabadom van. Én megértem őt és szeretem, megértem hogy nem lehet még közös gyerekünk mert az előző kapcsolatából van egy fia, de én is nagyon vágyom már a családra és a házasságra vele
2017. febr. 15. 18:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Továbbá szerintem egy olyan kapcsolat ahol az egyik fél egy ilyen oldalon teszi fel a kérdését, és nem a párjának, nem vele beszéli meg, az sehol se irigylésre méltó.
2017. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3 hónapja költöztünk össze de vicces hogy szeptembertől mondogatta hogy max 1 év és megkéri a kezem, most mégis ezzel jött, neki is elmondtam ezt, de nem kaptam olyan választ ami kielegítene
2017. febr. 15. 18:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi azt félreértelmeztem, de a 3 hónapos együttélés, majdnem ugyanaz mint a 3 hónapos kapcsolat, mert ott kezditek megismerni egymást igazán.
2017. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3 éve ismerem, a barái társaságnak hála :) és elég sok időt töltöttünk együtt előtte is
2017. febr. 15. 18:23
 8/17 A kérdező kommentje:
De ha a kapcsolatunk nincs megérve erre akkor miért nekem mondja hogy éretlen vagyok?
2017. febr. 15. 18:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még. 3 hónap együttélés még semmi. A barátod helyében én sem házasodnék még. Nem tudom, hova rohansz ennnyire. Szerintem ne nagyon sürgesd a barátodat, mert meg fogja unni. 20 évesen még nyugodtan várhatsz pár évet a házassággal, lehet, hogy tényleg nem vagy rà érett(ezt mi nem tudjuk megmondani). Annak, hogy elvégzed a házimunkát, semmi köze ahhoz, hogy érett vagy-e rá.
2017. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, azért mert valszeg nem egy túlzottan felelősségteljes emberke az illető, és nem szereti ha benne úgymond gyengeségek felmerülhetnek gondolom.:D Ezért mivel a kapcsolat nincs megérve erre(tehát te is meg ő is együtt), amit ő nagyon jól meglát, csak téged tud látni mint nem kifejlett dolog, saját magát nem, mivel hogy ennyi felelősségtudata van. Vigyázz vele, mert a jövőben, a rossz dolgokat amik rá is hatással lesznek, valószínűleg nehezen fogja tudni tolerálni, mivel nehezen fogja belátni, ha ő is hunyó valamiben, saját magával szemben egy kicsikét túlzottan elnéző.
2017. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!