Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Autó elutotte, vagy a másik...

Autó elutotte, vagy a másik kutya?

Figyelt kérdés

Valamelyik reggel mikor álltam ki az udvarról autóval, akkor egyszer csak a kis Shih-Tzum vonyítva elbujt és ha hozzáértem akkor újból vonyitott.

Rendszeresen ugatják a kocsi kerekét, de eddig nem volt ilyen, mert nagyon nagyon lassan araszolgatok ki. A kutyusnak a kukija vérzett és nem szívesen mozgott, de evett és ivott.

Lehet a másik kutya kapta meg őt hogy nem hagyta békén "jatek" közben?


2017. máj. 2. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább a másik kutya. A kocsival csak a kukiját nem sérted meg.
2017. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kellene elvinni minél előbb ( nem itt kérdezgetni), megvizsgálják, ellátják és kiderül mi történt.
2017. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A farkànál is picit nyuszit ha hozzaerunk, a bal hátsó lábát pedig picit húzza, bár tud vele sétálni.

Félek hogy én voltam és nem tudok elszámolni a Bűntudatommal, sajnos csak a holnapom lesz szabad, de már reggel nyitánal ott fogok állni a dokinál, a kutyus pedig szépen eszik, akkor olyan végzetes nagy baj csak nem lehet, nagyon féltem.

2017. máj. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!