Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám?

Beteg a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves keverék kutyusom(szuka). Nagyon pörgős nagy mozgás igénye van és szinte lehetetlen kifárasztani. Tegnap óta viszont olyan más lett fekszik a házába és ha bicklizni viszem akkor is csak vonszolja magát utánam. Visgont ha labdázok vele akkor szalad utána meg ha leszedem pórázrol akkor is fut csak nagyon liheg egész nap. Van valami baja vagy csak esetleg a front vagy a meleg?

2017. máj. 3. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos?!
2017. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pitem akkor volt ilyen, amikor babéziás volt.

Az utolsó utáni pillanatban vittem dokihoz, mert én sem gondoltam, hogy tényleg beteg. Egyszer lassított felvétel volt-bágyadt, egyszer ugyanolyan pörgős, mint mindig.

Szerencsére túlélte, de a lépe már 3x-osára duzzadt, a doki azt mondta, megad minden kezelést neki, de így is vagy túléli vagy nem...

Ja, és kullancsot nem láttam benne.


Szóval ha valami "nem normális" dolgot tapasztalsz, vidd dokihoz, inkább lutrira, mint hogy elveszítsd! Mert ha babézia, akkor minden perc/óra számít!!!

2017. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom akkor ma elviszem dokihoz.
2017. máj. 3. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!