Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Douband, Bolfo és a hasonló...

Douband, Bolfo és a hasonló "100 forintos" bolha és kullancsirtók tényleg nem érnek semmit?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, szerintem nem valami hasznosak. Mi egy ideig Panzit használtunk, ugyanúgy nem volt benne kullacs mint amikor semmi nem volt rajta, vagy Foresto. Tegnap kiszedtem egyet ami a szőrén volt, de nem vagyunk túl kullancsosak. November óta az 1. .
2017. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Bolfo a cicán bevált.
2017. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem az összes nyakörv, meg csepegtetősök közül egyik se jött be. Mindegyik mellett volt kullancs, sőt, lett babézia is.

Mondjuk elég kullancsos környék, de mondták a bravectot, azóta egy darab nincs benne.

Csak a máját féltem a kutyusnak, ez se a legjobb megoldás.

2017. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A rádióhullámos sem ér semmit sem . A féreghajtás jó minőségi táplálás csökkenti a támadásokat .
2017. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kiltix vált be. Azóta se bolha, se kullancs, pedig járunk erdőn-mezőn. Cicámon Bolfo volt (Kiltixet macskára tenni tilos ugyebár) és nem találtam mellette élősködőt. Egyetlen hátránya, hogy kevesebb ideig hat, mint a Kiltix, de nálunk ez nem gond (csak nyáron kell a nyaralóba, amúgy szobacica) szóval a Bolfo nem egy gagyi márka :)
2017. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, hogy melyik állatnak, mi használ.
2017. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Panzi vált be. Nálunk a kisboltban 850Ft és 3 hónapig véd.
2017. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a nyakörvek és a cseppek egyáltalán nem váltak be.

Az ultrahangos kullancsriasztó viszont bevált, de azért nem használom, mert szeretem cserélgetni a kutyák hámjait, nyakörveit és így konkrétan megoldhatatlan.


Most bravectot kapnak tavaly óta és se bolha se kullancs.

A foresto mellé 2 hónap után bement egy kullancs(pár cm- re volt a nyakörvtől) és fél cm nagyra szívta magát. Szóval nem ér semmit...

2017. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Duoband-et használtam, őszintén semmit nem ér. Most Foresto van rajta, de még így is akad 1-2 kullancs, tegnap egy megszívott elpusztult kullancs volt a plédjén.
2017. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!