Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Elfgyott a kutyasampon...

FONTOS! Elfgyott a kutyasampon, Westim van, az baj ha azzal a samponnal fürdetem amit énis használok, vagy tusfürdővel? :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem irritálhatja a kutyus szemét, meg bőrét. inkább menj el a tescoba v akárhová venni kutyasampont...
2010. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Baj. Mert csomó hozzáadott illatanyagot tartalmaz ami a kutyának nem tesz jót. Használj WU2-t arról úgy tudom hogy az olyan semleges.
2010. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Belefetrengett vmi sz@rba? Mert ha nem, nyugodtan megvárhatja a hétfőt, hogy tudjál neki való sampont venni. A kutyákat amúgy sem lenne szabad agyonfürdetni (max 2-3 havonta egyszer, de ekkor is csak ha tényleg indokolt!).
2010. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
17%
Egy alkalommal semmibe baja nem lessz töle de inkább csak a vizébe tegyél egy keveset és azt habozd fel .lö9ttem szólonak pedig, pincsim van s hetente fürdetem gyönyörü egészséges a böre és szöre is, szokatás kérdése
2010. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ha muszáj fürdetni, mosd le ma sima vízzel mindenféle sampon nélkül, aztán hétfőn veszel rendes sampont.
2010. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
utolsó elöttinek.nem feltételenül szoktatás kérdése,mert én is hetente fürdettem a yorkimat,1éves koráig,még egy év volt mire helyrejött a bőre nagyjából.pedig nem sza.rral fürdettem,hanem 1500ft-os samponnal.ugyhogy semmiképp nem ajánlatos hetente fürdetni.havonta is elég.a kérdésre válaszolva pedig ha nem fetrengett bele semmibe várd meg a hétföt v a tescóba vegyél kutyasampont.vagy max.babatusfürdövel,de azt is csak higítva használd.
2010. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
14:28as vagyok én sem mindenféle sz...ral fürdetem elhiheted ,én hetente fürdetem 3 éve van velem a kutyus és semmi baj nincs használom a nercolajos sprét ami nem engedi hogy baja lehessen a bőrének az állatorvos renszeresen ájuldozik rajta hogy milyen egészséges szép a szöre és bőre
2010. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is varjatok hetfoig! A kutyak borenek mas a PHertekuk, mint az emberekenek. Az emberi sampon a kuyak szamara tul savas(vagy tul lugos?), mindketto azt jelenti, hogy szaritja a bort es ennek lehetnek sulyos kovetkezmenyei hosszutavon. Egyszeri alkalomtol nem lesz baja, ha nagyon felhigitod, de szerintem nem erdemes kiserletezgetni, mert hetfon ugyis vehetsz neki sampont es balzsamot.

A hetente valo furdetes pedig megviseli a kutyak boret meg akkor is, ha a legtokeletesebbel, legdragabbal van furdetve. Ha ennek ellenere semmi baja az egyednek, az nem azt jelenti, hogy nem is lesz, azt viszont jelenti, hogy eddig marha szerencses volt. Azert a rossz peldat nem kell eltanulni, a legtobb ember nem lesz ilyen szerencses, hogy hetente valo mosdatastol semmi baja nem lesz az ebjenek.

2010. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:

Tusfürdővel semmiképpen, az nagyon szárít.

Babasamponnal nyugodtan fürdetheted, vagy wu2-vel.

Nem kell túllihegni. Amíg nem voltak mindenféle baromidrága kutyasamponok, mindenki wu2-vel fürdette a kutyáját. Én ma is azt használom, a legjobban tisztít.

2010. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14.28as-nak csak hogy tudd baromság amit csinálsz ugyanis mikor hozzám került a kutya én is igy fürdettem kb.2hónapig mert utána minden baja lett tőle pedig keverék....
2010. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!