Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy agorafóbiásnak milyen...

Egy agorafóbiásnak milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve nem hagytam el a házam, nagyon ritkán vannak vendégaim és nagyon magányos vagyok.

Egy kutyát szeretnék aki magánakvaló, lusta,nem igényel sok mozgást. Már nézelődök ebadtán,milyen fajtákat nézzek?


2017. máj. 4. 10:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a terapeutád magához veszi a kutyát, miután kiderült hogy alkalmatlan vagy a tartására, és a nagy magányod enyhítése helyett csak gondot jelent. Vagy kikötöd az udvar végébe, hogy még az ugatását se halld a magadra zárt ajtó mögött. Mer' hát falun így szokás. :(
2017. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

A terapeutám barátjától kapok egy törzskönyves labradort, ingyen!!! :) Még csak 6 hetes még várni kell rá :) Nagyon boldog lettem.

Természetesen nem lesz kikötve :)

Mindene meglesz.

2017. máj. 5. 11:30
 23/31 anonim ***** válasza:

Törzskönyves labradort ingyen. Jó vicc. Melyik tenyésztő, ha szabad tudni?

A labradornak pont elég nagy a mozgásigénye, és őt nem csak fizikailag kell fárasztani, de nyugodtan legyél boldog a nagy önzőségedben. Remélem lelép a kutya és sosem találod meg. Legalább esélye lesz egy jobb életre.

2017. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos. De 2,5 hét múlva ő hozza a kutyit, akkor majd megírom ha érdekel :)
2017. máj. 5. 12:27
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
és mit fogsz csinálni, ha orvoshoz kell vinni? engem ez érdekelne. itt senki nem akar neked rosszat, de mindenki tapasztaltabb nálad a kutyanevelés terén. kérlek gondold már át, a kutya egészségével játszol a fóbiád miatt. képzeld el azt a szitut, hogy a kutyád elkap valami komolyabb betegséget (hidd el, hogy elég gyakori, főleg az ilyen ingyenkutyáknál), kijön hozzád az orvos, de nem tudja megfelelően megvizsgálni, mert ahhoz be kellene vinni az állatkórházba. akkor mit fogsz tenni? mi lesz, ha kijön egy több százezres számla? meg egyáltalán, mi van akkor, ha az a kutya amit kapsz, egy iszonyúan pörgős egyed lesz, folyamatosan menni akar majd, szökős lesz, mert unatkozik, véresre fogja rágni a kerítést? most véletlenszerűen odaadnak neked egy kutyát, lehet, hogy az alom legelevenebb kölyke lesz. a mi kutyánk, amikor még kicsi voltam nagyon szökős volt és depressziós, mert nem tudtuk, hogy hogyan kell kutyát nevelni. sose vittük sétálni, és szegény kutya annyira meghülyült, hogy egy nap annyira próbált kiszökni egy kis résen, hogy véresre horzsolta magát a teste teljes felületén :( akkor jöttünk rá, hogy ez így egyáltalán nem okés.
2017. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

A legnyugisabbat kapom,a tenyésztő ért ehhez. Hozzám is házhoz jár az orvos (felszereléssel) minden bizonnyal ez lesz vele is.

Gyerekkoromban volt kutyánk, szerintem akkor még nem is voltállatorvosi rendelő,csaj kijárós orvos. Soha nem volt beteg a kutya. Remélem ez sem lesz.

2017. máj. 5. 15:10
 27/31 anonim ***** válasza:
Röntgent szerinted hogyan visz magával?
2017. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
reméled nem lesz beteg? bocsi de ez nem remény kérdése. egy élőlény életével játszol, nem fogod fel, hogy mennyire önző vagy? miért nem veszel inkább egy cicát? amúgy a régi kutyák strapabíróbbak voltak, ha kicsit olvasnál kutyás fórumokat látnád, hogy teljesen gyakori dolog sajnos egy-egy betegség, és a kijárós orvos nem tud mindenben segíteni.
2017. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Mert egy macska meghalhat -.-
2017. máj. 7. 13:33
 30/31 anonim ***** válasza:
mi az hogy egy macska meghalhat? :D egy kutya is meghalhat, de a macska legalább ellesz a lakásban, de ebben igazad van, igazából semmilyen állatot nem kéne tartanod.
2017. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!