Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy agorafóbiásnak milyen...

Egy agorafóbiásnak milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve nem hagytam el a házam, nagyon ritkán vannak vendégaim és nagyon magányos vagyok.

Egy kutyát szeretnék aki magánakvaló, lusta,nem igényel sok mozgást. Már nézelődök ebadtán,milyen fajtákat nézzek?


2017. máj. 4. 10:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne kinozd szegeny kutyat, ha mar biztosan megkapod, ez a tokeletes alkalom hogy tullepj a fobiadon. Szerintem mindenkeppen az legyen az irany, hogy probalod ezt megoldani, es lassan nyitni a vilag fele (ha nem is metrozas, meg plaza, de csondes erdei seta a kutyaval, ismeros kivihet kocsival). Ha nem ez az irany, hanem probalod majd csak hazba/udvarba szoktatni, szenvedni fog. Hiaba a nagy udvar, az megiscsak ingerszegeny kornyezet egy kutyanak
2017. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!