Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire viseli ez meg a kutyust?

Mennyire viseli ez meg a kutyust?

Figyelt kérdés
Első kutyusunk, 10 hónapos, most lesz először kutya kozmetikusbál. Akit nekunk ajánlottak, az jon a kutyusért, elviszi, és mikor kész visszahozza, megnyugtatott, higy semmi gond nem szokott lenni, bevált módszer. Lehet buta a kérdés , de Nem viseli meg majd nagyon, hogy egy idegen elviszi?
2017. máj. 5. 19:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az elütésekért, telefonról írtam...
2017. máj. 5. 19:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Hááát, én ezt nem csinálnám. Én vinném oda hozzá, és hoznám el.
2017. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az enyém konkrétan sokkos állapotba került, amikor egy idegen elvitte magához, mert 3 napra váratlanul kórházba kerültem.

Az én kutyáim is járnak kozmetikába, de én ott vagyok velük.

Az egyiknek végig fogni kell a fejét és beszélni hozzá, mert nagyon nem csípi.

Legalább az első 1-2 alkalomra menj vele, hogy legyen alkalma megismerni a helyet és a nőt.

2017. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért ő viszi el? Miért nem ti? Ez fura.

Egyèbkènt beszoktatàson nem is volt? Mert azt màr kellett volna kb 4 hónapos kora óta. Így 10 hónaposan eléggé necces, most kamaszodik, ki tudja hogy fogja bìrni a kozmetikàzást...

2017. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hagyd hogy csak úgy elvigye. Vidd el, legyél ott és hozd is haza.
2017. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hagynám. Akár bevált, akár nem, nálam szó sem eshetne ilyesmiről.
2017. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Alapjába véve kinti kutyus, persze a hzba is bejöhet, de kinti kutyusnét tartjuk, így télen nem nyírattuk meg, meg ne fázzon. Igaz egy fűtött melléképületben aludt, de napközben azért kint csak megfázott volna. Amit kellet (tappancs, fül) azt megoldottuk itthon. Több ismerős őt ajánlotta, hogy így szokta, ő is megnyugtatott, hogy nem szokott gond lenni, de akkor megkérem, hogy vagy itt nyírja, vagy had menjek el én is....
2017. máj. 5. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd, hogy "... hadd legyek én is ott", hanem megyek én is és kész!

Milyen kozmetika az, ahol nem lehet ott a gazdi?

Nagyon kíváncsi lennék a körülményekre!

A mi kozmetikusunk kifejezetten úgy szereti, ha nem csak beadják a kutyát, hanem a gazda megnyugtató jelenléte miatt nyugodtabb a kutya és nem kell kipányvázni, vagy megfenyíteni.

Tényleg nem értem!

2017. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: sok kozmetikusnak az a véleménye vagy tapasztalata - főleg elkényeztetett, hisztizésre hajlamos kutyák után szerintem - hogy ha nincs ott a gazda, a kutya meg van szeppenve és nem adja elő magát, hanem könnyebben kezelhető.

Viszont én akkor sem hagynám, hogy a távollétemben csinálják, hacsak nem ismerem nagyon-nagyon jóül az illetőt, mint pl. az egyik kutyám tenyésztője ilyen, neki minden további nélkül engedem, de őt ismerik a kutyák is mindketten, ha mi elutazunk, rájuk vannak bízva is, szóval nem idegenek.

2017. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek kutya kozmetikus? Nehogy mán' elkényeztesd, ha rohad a füle vágd le ollóval,ha nem akkor hagyd békén.Jó az úgy ahogy van
2017. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!