Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kit választanál? A kutyád,...

Kit választanál? A kutyád, vagy a párod?

Figyelt kérdés
Lenne egy kutyád, akivel rengeteget foglalkozol, suli, vizsgák stb... A párod így ismert meg, így fogadott el, de egy, másfél év múlva válaszút elé állít. Ő vagy a kutya megy a háztól.
2017. máj. 8. 16:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%

Én a kutyámat választottam.

A kutya az úgymond a gyerek elődje, legalább látod milyen az állattal olyan lenne a gyerekkel.

2017. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
A kutyát választanám, és itt már nem csak magáról a kutyáról van szó, hanem arról, hogy a pasi ennyire önző, hogy ilyen ultimátumot ad. Sőt, azt is ki merem jelenteni ,hogy szemét, és ha marad, lesz még szemétebb is. Ma még "csak" a kutyáról mondjon le, holnap már az egész önálló személyiségéről.
2017. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha én kutyás vagyok, és a pasimnak nem kell kutyás nő, akkor itt nincs kérdés. Hiába válnék meg a kutyától, attól az még nem lenne egy jó kapcsolat.
2017. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
kutya, mindig a kutyát választottam.
2017. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Volt már ilyen kapcsolatom....

Első ilyen "fenyegetésnél" kiadtam az útját :D

Azt a döbbent arcot látnotok kellett volna!

2017. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem úgy van, hogy... ha " válaszút elé állít. Ő vagy a kutya megy a háztól." akkor milyen színű nyakörvet vegyek a kutyára? :P
2017. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
90%
Egyértelmű,hogy a kutyát választanám.Ő szeret téged a legjobban és nem hagyna el!!Te se tedd!Engem is kutyával ismert meg a párom,de ő soha nem kérne tőlem ilyet mert szeret és tudja hogy nekem a kutyám a mindenem...tehát azért a pasitol sem normális hogy ilyen lehetetlen választás elé állít téged!
2017. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb az anyukádat dobd ki a rokonságból, mert ő csettint egyet. Persze hogy a kutya értékesebb mint egy ilyen "ember"
2017. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
Aki választás elé kényszerít az nem szeret!!!
2017. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%
Egyertelmuen a kutyat
2017. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!