Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kit választanál? A kutyád,...

Kit választanál? A kutyád, vagy a párod?

Figyelt kérdés
Lenne egy kutyád, akivel rengeteget foglalkozol, suli, vizsgák stb... A párod így ismert meg, így fogadott el, de egy, másfél év múlva válaszút elé állít. Ő vagy a kutya megy a háztól.
2017. máj. 8. 16:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

Most még "csak" a kutyát meneszteli, utána eltilt a barátaidtól és pár év múlva azon kapod magad, hogy a saját anyáddal nem állhatsz szóba a kedves párod miatt.

Hidd el, hogy normális ember NEM kér ilyet, semmilyen körülmények között. Uralkodásmániás és az állatokat sem igen szeretheti.

Csomagolhatna.

Majd találsz mást, aki tényleg elfogad úgy ahogy vagy és a kutyádat is imádni fogja és együtt nevettek majd rajta, hogy milyen barom exed volt.

2017. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
Kutya. De nem azert mert a kutyakat jobban szeretem nala. Hanem mert egy kompromisszumra alapulo hazassag nekem nem kell. Rajtam nem lehet uralkodni. De amugy legalabb annyira imadja oket mint en szerencsere.
2017. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%
Remélném hogy tudja merre van az ajtó, mert hogy én többet hozzá sem szólnék az tuti. Még azt sem érdemelné meg, hogy kikísérjem.
2017. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%
A kutyát választanám azert is mert ö sose kérne ilyet a páromal elentetbe. A kkutya a leghusegeseb allat a baratod nem biztos hogy az
2017. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy teszt. Próbálgatja, meddig mehet el. (Először azt hittem, kutyaszőr allergiáról lesz szó - ott még elgondolkodna az ember,de így...) Szóval válaszd azt, aki nem zsarol, nem tekint lábtörlőnek, nem hagy el egy szukáért, és nem hagy egyedül a kölykökkel! :)
2017. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a kérdező azt akarja hallani, hogy a kutyát. De ennyi adat kevés. kutyásként ismerte meg, rendben, de lehet, hogy a kérdező időközben fanatikus lett és csak a kutyával foglalkozik. Lehet, hogy az ultimátum csak az utolsó kétségbeesett lépés. Egy fanatikusnak persze mindegy
2017. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
De ha fanatikus lett, vagy bármi egyéb probléma van a kutyásságával vagy a kutyával magával, arra sem az a megoldás, hogy tűnjön el a kutya.
2017. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismerkedtem a párommal az első komolyabb beszélgetések egyike az volt, hogy van kutyám, és be van engedve a házba is, bent is alszik, és ezen soha senki kedvéért nem változtatok. Akkor választhatott, hogy ígyis kellek neki, vagy sem. A kutya nálunk családtag, és a családtagoktól nem szabadulunk meg ha zavarnak akkor se.
2017. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a kutyámat.
2017. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!