Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót juhász első kutyának?

Skót juhász első kutyának?

Figyelt kérdés

A skót juhászban gondolkodtam. Egy nagy kerünk van, úgyhogy azzal nem lesz gond.a szőrét tudom ápolni.

Kutyasuliba is szeretnénk majd vinni.

Azt hallottam hogy a collie nagyon barátságos, családcentrikus, úgyhogy ideális lenne. Nektek mi a véleményetek róla? Ha esetleg nektek is Collie van, mondhattok tapasztalatokat is!


2017. máj. 9. 10:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom hogy rossz kategóriába írtam, ezért elnézést!:)
2017. máj. 9. 10:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nagy kert mellett is minden nap el kell vinni sétálni? Amúgy alkalmas első kutyának, ha jó helyről veszed.
2017. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ideális első kutyának, nekem 27 éve az van, most kettő is.

Nagy kert mellett is szüksége van sétára és foglalkozásra, mert nagyon embercentrikus! Akkor a legboldogabb, ha a gazdái közelében lehet, pl. kertes házban ha szabad ki-bejárása van, az a legideálisabb neki. Nagyon tanulékony, intelligens, de kicsit makacs tud lenni. Fontos, hogy jó helyről vedd, olyan tenyésztőtől, aki az örökletes betegségekre is szűr!!! Ezt nem tudom eléggé hangsúlyozni.

Ha akarsz, kérdezz tőlem privátban konkrét dolgokat, amikre kíváncsi vagy.

2017. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jegtigris válasza:
Nekem van rough collie-m, nagyon barátságos,szelíd, eléggé könnyen tanul ha kedves vagy vele. Vidd sétálni is, nem elég hogy ott a kert. Az elején félni fog de idővel majd bátor lesz. A macskákat sem bántja. Csak vigyázz jó helyről vedd hogy egészséges legyen.
2017. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!