Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szul a kutyam mit tegyek?!

Szul a kutyam mit tegyek?!

Figyelt kérdés

A kis kutyamnal megindult a szules de elegge sir ez normalis? Eddig ketto szuletett meg de meg nagyon nagy a hasa mennyi lesz? Meg torolgesem a piciket vagy majd az anyuk tisztogassa okett? Es meg az lenne a kerdesem hogy adjak tejet az anya kutyanak mert azt hallottam hogy akkot neki tobb teje lesz es jobban eteti a kicsinyeit?

Elore is koszi:)


2017. máj. 11. 17:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Most egyszer besikerult sajnalom.

Legkozelebb jobban vigyazok ra.

Eleve nem akartam lany kutyat de mar csak lanyok maradtak ahonnan hoztam.

Vigyazok a kicsikre is es igyekezek jo gazdikat talalni veluk.

Amint vegez a szulessel elkezdem hirdetni oket.

Koszi a valaszokat egyebkent:/

2017. máj. 11. 19:48
 12/21 A kérdező kommentje:
nekik*
2017. máj. 11. 19:49
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Ivartalanítás?

Egyszeri költség, a nemi betegségek megelezőséről nem is beszélve, plusz apró töredéke annak, amit a kölykökre szánni KÉNE. (Mert majd a kérdező pont bead nekik minden oltást, ha az állatorvosra is csak fizetés után van pénze).

Ha ivartalanítod, és foglalkozol eleget vele, sétáltatod, fárasztod testileg és agyilag is, nem fog elszökni. Meg aztán a kerítést is meg kéne csinálni, nem?

Egyébként az ember terhes és szül, az állat vemhes és ellik/fial.

2017. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azert hirdetnem ilyen hamar hogy mire elvihetoek lesznek legyen minnel tobbnek jo gazdija mert nem biztos h az elso jelentkezo jo gazdija lenne vagy lehet lemondja megis vagy ilyenek es az igy biztosabb.

Hat minden fele keppen el lessz kotettve ezutan megegy ilyet nem valalok addig meg amig osze szedem a penzt ra addig el lesz zarva.

3 eves a kutya es most van ez elosszor eddig sosem szokott el meg ilyenek es ezert sem akartam meg csinaltatni a muttetet mett nem gondoltam olyan fontosnak.

2017. máj. 11. 21:46
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! nemtudom, hogy megellettetek már e vagy sem. Tej helyett adj neki egy kevés (1-2 szem) natúr szőllőcukrot, amitől erőre kaphat. Itassad, kínáld vízzel. A dokihoz ellés után menjetek el megnézetni, hogy maradt e benne méhlepény esetleg kölyök. Ha igen az nagy baj, mert attól akár el is pusztulhat az anya kutya. Bármilyen más kérdésre szívesen válaszolok, csak írj privátban. :)
2017. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hajnalba 4 orakkor szuletett meg az utolso azaz a 13.pici.

Jol vannak mind es az anya kutya is jol van surun adok neki enni.

1kor ertem haza a munkabol es veg mentem a faluba hogy kell e vkinek kiskutya es mar 3 nak van gazdija es 2 este fele jon el megnezni.

Felteszem majd internetre is ha kutya formajuk lesz mert egyenlore olyanok mint a kis nyuszik:))

Koszi a valaszokat es a segitseget.

Hetfon vagy kedden elhivom a dokit is.

2017. máj. 12. 15:48
 17/21 anonim ***** válasza:

1997. évi LXXXIII. törvény

14. § (15)28 Az eb, macska és görény kölyköket nyolchetes korukig anyjukkal kell tartani.



Ezt azért itthagyom neked, mielött hat hetesen vagy még korábban odaadnád bárkinek is őket, chip és oltás nélkül.

2017. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Jesszus miert adnam oda 6 hetessen ?? Itt nalunk a faluba 3 de inkabb 4 honapos korban szokas elvinni hogy addigra meg erossodjenek a kolykok. En is 4 honapossan kaptam meg es az en kutyusom 6 hetessen meg szopott:D

Amugy eddig minden oke szepen szoptatja oket a pici Ledim.

2017. máj. 13. 18:21
 19/21 A kérdező kommentje:
Meghalt ket kis kutya 😲
2017. máj. 14. 16:33
 20/21 anonim ***** válasza:
És még ők voltak a szerencsésebbek, hogy nem kell egy ilyen embernél felnőniük aztán pedig az első jelentkező láncra vágja és úgy él 10-15 évet.
2017. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!