Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A főbérlő elveszi a kutyánkat...

A főbérlő elveszi a kutyánkat a költözésnél, tehetünk valamit?

Figyelt kérdés

5 éve laktunk ebben az albérletben, mikor ide jöttünk a kutyus már itt volt, kb fél éves volt, de nem foglalkoztak vele, be volt zárva egy kenelbe és jöttek naponta 2x majd később 1x etetni. A chip, oltási könyv az ő nevén van, de mióta itt lakunk mi etetjük, sétáltatjuk, tanítgatjuk. Most elköltözünk, de nem engedi , hogy vigyük a kutyust.

Itt lesz szegény kutya egyedül egész nap és kap egyszer maradékot meg kiengedi egy kört futni az udvarra és ennyi :(

Már pénzt is ajánlottunk a kutyáért de nem :(

Tehetünk bármit? :(



2017. máj. 13. 12:54
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
*tulaj, bocsánat. Nem tudom miért főbérlőt írtam.
2017. máj. 13. 12:55
 2/41 anonim ***** válasza:
0%
Költözzetek más házba szerintem :(
2017. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Ha kutya az Ő tulajdona (az oltási könyvben az Ő neve van) akkor Ő rendelkezik felette.
2017. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok vele mit tenni, az ő tulajdona ha a chip és a könyv az ő nevén van. Nem értem egyébként hogyha ennyit foglalkozik csak szerencsétlennel akkor miért ragaszkodik ennyire hozzá ha még pénzt is ajánlotok érte. Esetleg valami különleges fajta vagy fajtatiszta? Nem értem az ilyen embereket, a legnagyobb önzőség hogy nem engedi oda annak aki megfelelően gondoskodik róla ő meg bszik foglalkozni vele meg rendesen tartani de az övé akkor is.
2017. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
13%

Semmit!

Ő nevén van a kutya így nem ,semmi közötök hozzá

Amúgy lehet megvetni, mi is csak 1x adunk 1 nap a kutyánknak kaját

2017. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Nem tehettek semmit.
2017. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

#5 válaszoló nem az a baj hogy egyszer kap enni szerintem, hanem hogy egyszer kap moslékot enni és máskor rá se néznek nagyon.

Mi is egyszer etetünk, a felnőtt kutyának egyszer is elég adni egy nap, de akkor minőségit. De ezen kívül több órát van foglalkozva velük és nem az etetés a foglalkozás itt ezen van a hangsúly.

2017. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy állatvédői szervezettől kérhetnétek segítséget. Ők majd lehet rábírják a tulajt, hogy lemondjon a kutyáról
2017. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos attól, hogy ti foglalkoztok vele, még nem a ti kutyátok, hanem az övé...

Kínáljatok érte magasabb árat! Ez a maximum, amit tehettek.

2017. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit nem tehettek,mert az ő nevén van a kutya.


Max tényleg folyamatosan mondani,hogy leveszitek róla a terhet,szívesen örökbe fogadnátok a kutyust.


Bár aki csak etetni jár és semmi foglalkozás az nem értem miért ragaszkodik annyira a kutyához.

2017. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!