Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is érzi tehernek a kölyökk...

Más is érzi tehernek a kölyökkutyáját néha?

Figyelt kérdés
Sokat készültem a kölyökre, és egyáltalán nem bántam meg, de néha úgy érzem, nem bírom tovább! Folyton figyelni rá, nem haladni semmivel közben, soha nem tudom kipihenni / kialudni magam stb. Sokszor gondolok arra, ha felnő majd, sajnálni fogom, hogy olyan hamar elrepült a kölyökkora, hiszen tisztában vagyok vele, milyen különleges időszak ez, most meg alig várom, hogy egy kicsit idősebb legyen már:S Ettől meg persze rosszul érzem magam:( Ti hogy vagytok / voltatok ezzel?

2017. máj. 13. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen mondják,hogy a kölyök kutyák olyanok mint a gyerekek, de a kutyák hamarabb felnőnek azért. Állandóan figyelni,takarítani kell persze.

Ez bizony állandó felügyeletből áll.


Bár nekünk nem volt tragédia. Kicsivel aludtunk kevesebbet csak.De itthon a dolgainkat ugyan úgy csináltuk,annyival másképp,hogyha eltűnt a kutya vagy csendben volt meglestük mit csinál,meg ránéztük azért. De alapesetben azért annyira nem volt fárasztó.

2017. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 lugoka ***** válasza:
Hát igen :D Nekünk mire meglett az utolsó oltás is és mehettünk sétálni, addigra már reggel rutinból takarítottam körbe a lakást ha kellett ha nem. Sokat fog segíteni ha mehettek már sétálni. Addig kitartás.
2017. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem a kisebb kutyam ma lett egy eves pont 🙂

Igen voltak borzaszto rossz napok es nekem ket egyidos kutyam van. Egy honap van koztuk. Mind a kettonek mas a hulyesege. Az egyik kabelt szeret ragni a masik a cipoket hurcolja. Szerencsere meg nem ragja. Az egyik a parkettara szeretett csak pisilni... mér is ne... annak ellenere hogy van kertunk nagyon nehezen lettek szobatisztak. Nagyon szeretem oket. Nekem hianyzik a kolyokkoruk. Marmint cukik voltak meg minden es jo ra cisszaemlekezni de most mar igazi egyenisegek es nagyon okosak. Buszke vagyok rajuk hogy ilyen szuper kutyusok lettek.


Bar az egyik most elkezdte hajkuraszni a cicat pedig eddig nem csinalta uh ma buntiben volt...


Ami nekem az alvasban bejott ha beengedtem oket az agyba. Akkor ataludtak az ejszakat. Mar nem alhatnak fenn ejjel, de hetvegen mikor korabban kelnek mint mi-ugye ok akkor kelnek mikor a ferjem hetkoznap...- akkor csak ugy tudunk csalni meg idot ha feljohetnek mellenk. Akkor azonnal visszalszanak. Ha nem akkor maszkalnak meg bunyoznak, meg akkor ki kell engedni oket pisilni is rogton.

2017. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!