Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki enni?

Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

Van egy gyonyoru 2 honapos olebem. A tenyeszto adott szaraztapot,azt mondta ezt adjam neki. Na most a kiskutyamnak nincs foga,csak egybe lenyeli,es ugy veszem eszre mar be sem jon neki. Ahonnan hoztam napi 4x evett,most meg csak belenyammog.... egyebkent elso perctol imad,nem sirt,tehat nem hiszem,hogy azert nem eszik,mert idegen neki a hely,stb. Olyan mintha mindig velem lett volna.... :) olvastam,hogy 7 hetes kortol lehet pepes eteleket adni neki... ez mit takar?

Valaszokat elore is koszi


2017. máj. 15. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki rendes tápot, ha megengedheted, akkor ne a legolcsóbb, gagyi cuccot. De főzhetsz is neki, pl rizst, krumplit, répát, almát, ezekre szinte egyik kutya sem allergiás, így a kölykök is ehetik ezeket.
2017. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Minosegi tapja van!

Koszonom a valaszod!

2017. máj. 15. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs foga egy 8 hetes kutyának???
2017. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A hatso foga,es a szemfogai megvannak..
2017. máj. 15. 17:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Magyarorszag egyik legjobb tenyesztojetol vettem,nem keves penzert. Azt mondta,kesobb jonnek a tobbi fogacskak. De mint emlitettem, a hatso es szemfogai megvannak. a tobbi fogacskak alig bujtak ki neki.
2017. máj. 15. 17:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit megijesztettel,ezert utana olvastam,hogy a tejfogak 4 es 8 hetes kor kozott hasadnak ki. Akkor mi a problema? Teljesen rendben vagyunk.
2017. máj. 15. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincs több foga?


De ha az örlők meg vannak, akkor tud enni és rágni. Egyszer-egyszer, mondjuk heti egy alkalommal kaphat pépes ételt, de száraz eledel legyen a fő tápláléka.

Ha jó minőségű táppal etetted eddig ne válts. Új táptól csak hasmenése lenne. Hogy eteted most? Meddig lehet előtte az étel? Betegsége nincs?

2017. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen már az összes fogának meg kéne lenni!!!

Biztos 8 hetes?

2017. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt a tápot add, amit a tenyésztő egy ideig, különben hasmenést kap a hirtelen váltástól. Később ha váltani akarsz másikra, fokozatosan keverd az új tápot a régihez.

Egyébként, 2 hónaposan már ki kellett volna nőnie az összes fogának!

2017. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű, neki való tápot kap, az teljesen elég neki. A tejfogainak már meg kell lenniük. Ha nehezen rág, egy kis vízbe beáztathatod a tápját, hogy kicsit megpuhuljon neki, de csak míg nagyon muszáj, mert rágásra szüksége van.

Nem kell neki más kaját adni. Illetve válthatsz másik tápra, ha akarsz, de fokozatosan. Vagy BARF módszer szerint lehet még etetni, ha az szimpatikus.

Főzni egészséges kutyának nem kell, felesleges.

2017. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!