Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyaszart össze kell...

Ha a kutyaszart össze kell szedni, akkor a szemetet, cigicsikket miért lehet eldobálni?

Figyelt kérdés
:)

2017. máj. 17. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a kérdés.
2017. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom , végülis a kutyaszarba nem is az, hogy ott bűzölögne, hanem elég kellemetlen ha utána más belelép, vagy valaki kiviszi a gyerekét a levegőre, elkezd szaladgálni, és mindenféle kutyaszarba belemegy véletlenül, legalábbis csak egy tipp. Szemetet azt jogos, hogy büntetni kéne, aki dobálja.
2017. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Mindent el lehet dobálni.

Személy szerint nem értem a sok kényes rib..ot aki a kutyaszart lapátoltatja, szerencsétlen növényeknek legalább minimális tápanyaggal szaporodna a talaja.

A szemetet kulturált ember el sem dobja, és ha látja, felveszi, kidobja. Ez alapvető jó ízlés, magunkkal és a környezetünkkel szembeni igényesség.

A csikket eldobni - amíg dohányzol - nos annak van egy fílingje. Sz_rni a világra effektus. Aki dohányzik, az nagyon valószínű, hogy lelkileg nincs rendben, és ez a jelenség nagyon mély összefüggéseket mutat meg. Ettől függetlenül bunkó, suttyó dolog szétdobálni a csikket- minthogy a szemetet, mint írtam...

2017. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
2 büntetik is a szemetelést, csak nincs nagy elrettentő ereje. (másrészt biológusok kutatása érdekes jelenséget fedezett fel, az állatok közül a majom az, ami iszonyú undorító szemetet csinál a tábora, élőhelye körül. Mi meg igen szoros kapcsolatban vagyunk a majmokkal, szóval alapjainkban van a hiba, amit ki kéne köszörülni)
2017. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt sem "lehet", ha valakiben kis illem van, viszont azt senki nem bünteti. Pedig azt is kellene.

A másik kedvencem, mikor a normál szemetet a kutyakakis gyűjtőbe pakolják, mert nem bírnak két méterrel arrébb menni a rendes szemeteshez, én meg már alig bírom betenni a szemétkupac tetejére az oda való zacsit. Vagy másik helyen nincs kutyás gyűjtő, se szemetes, csak a buszmegállókban, vagyis addig viszem magammal, akár nyári melegben a kakis zacsit, ami ugye nem szaghatlan. Ami meglep, hogy még senki nem szólt be, mikor a buszmegállónál dobtam be a szemetesbe, ezek szerint van még remény az emberiség számára. :)

2017. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"másrészt biológusok kutatása érdekes jelenséget fedezett fel, az állatok közül a majom az, ami iszonyú undorító szemetet csinál a tábora, élőhelye körül. " Csak a majmok vándorló életmódot folytatnak, és mire visszamennek arra a helyre, a szemét már rég nincs ott (lebomlott) eredeti körülmények között.

Mi meg letelepedtünk, ugye...

2017. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 ne legyenek kétségeid, az a rohadt nagy szeméttenger ami Afrikában van, nem a négerek termése, hanem jellemzően az amerikaiaké... Szóval letelepedés rulez, találékonyság másik rulez :D
2017. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet eldobálni elviekben, ha meglátja egy közterületes pont úgy megbüntet mint az össze nem szedett kutya sz a r miatt. A szemetet, csikket is összeszedi valaki, ha nem a "tulaj" akkor szerencsétlen közmunkások. A sz ar mellesleg egy fertőzés forrás, vegyük például, hogy minden 10. embernek kutyája van, ott hagyná mindenki a járdán, a fűben, előbb vagy utóbb járvány törne ki. Láttam én már 3 éves gyereket kutya gumit felvenni a földről, még szerencse, hogy időben észrevették ugyanis megakarta enni.
2017. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jogos!

Én is felszedem a kakit a kutyáim után. Bezzeg amikor leülnék egy padra a parkban mi van körülötte? Törött üvegek, csikkek, vizes flakonok sokasága.

2017. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
10 azt felejted el, amit az összes nő is, hogy az a kisgyerek egyszer megbetegszik, de az immunrendszere ugye így fejlődik, hogy találkozik egy fertőzéssel, majd immunis lesz rá. Ha egy gyerek semmi sz a rral nem találkozik, miért csodálkoztok, hogy mindegyik allergiás, meg még sokkal súlyosabb beteg lesz minden apró hülyeségtől? Nem a kutya-macska ürüléktől törtek ki a nagy világpusztító járványok, eztán se attól fognak - hacsak nem használtok minden áldott nap teljesen laboratóriumi körülményeket előállító vegyszereket otthonotok, kezetek stb tisztítására.
2017. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!