Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt mindenki összeszedi a...

Itt mindenki összeszedi a kutyaszart? Nem undi?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem undi,hogy belelépsz, és nem tudod leszedni a cipődről? Igen, összeszedem, mert egyrészt gusztustalan, hogy ott marad a fűben, másrészt ezt tartom normálisnak. Az ember is lehúzza maga után a vécét vagy nem?
2015. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Manka68 ***** válasza:
100%

De, undi, de ez van, össze kell szedni és kész. Még undibb, ha belelép az ember és viszi magával a szagot...

Meg úgy elképzelem, hogy városban, az aszfalton egy idő után ki kéne tenni az "aknamező" táblát...

2015. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Minden értelmes, rendes ember fölszedi, mert ILLIK.

Az undorító, ha otthagyod aszni az utcán, mind a kutyagumi, mind a te hozzáállásod szempontjából.

2015. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De, de a saját magunk érdekében, hogy tiszta legyen a környezetünk és szép, tiszta, igényes helyen éljünk, muszáj felszedni!
2015. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem a legkellemesebb része a kutyatartásnak, de ahogy írták, belelépni sokkal undorítóbb. Egy gyors mozdulattal megvan, 2 mp az egész.
2015. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem undorito ahhoz kepest, amikor pl osszehanyja a lakast, vagy amikor egyszer veres hasmenest kellett takaritani a nappaliban. Vagy amikor a nemi szervet tiaztitja es utana arconnyal. Vagy amikora fenekeben kell lazat merni. Vagy amikor a szajabol kell kibanyaszni a doglott allat maradvanyait. Es meg sorolhatnam. Aki nem akar semmi "undi" dologgal erintkezni, az ne tartson allatot.
2015. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Mióta BARFozunk, nem undi :D
2015. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De undi, ettől függetlenül összeszedem. Ezt a részét több mint 3 éve nem tudom megszokni a kutyatartásnak, most is úgy szedem össze, hogy előtte nagy levegőt veszek, és gyorsan zacsi, majd rákötni a tetejét. Így azért elviselhető.
2015. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Itt még nem találtam kutyaszart
2015. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy az lesz. De amint lett kutyám és fel kellett szedni, már nem találtam annak. Természetes lett, mint a gyereknél amikor ki kell törölni a háta közepéig sz.ros fenekét. Ha szereted a kutyád/gyereket ezek semmiségnek fognak tűnni, cserébe azért a sok boldogságért amit neked nyújtanak.

Utálom, hogy a panelok között sokan nem szedik fel és az én kutyámra kell folyamatosan oda figyelni, nehogy felegye vagy belefetrengjen, mert pici és nem tudtam még megértetni vele, hogy én ennek nem örülök. Undorító, hogy lépni nem tudok a kutyosom mellett a fűben, mert tele van aknával.

Ha nem tudsz megbékélni a szar szedéssel ne tarts kutyád (de macskát se mert az is almozni kell, mint minden más állatot). Ha nagyon zavar kezdetben terítsd le zsebkendővel vagy újságpapírral és azzal együtt zacskózd be, nem látod nem "fogod".

2015. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!