Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig rossz útban...

A kutyám mindig rossz útban van. Ti mit csináltok, hogy a kutya mindig ne legyen útba?

Figyelt kérdés
Mert félek,hogy rálépek vagy én esek el

2017. máj. 17. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Figyelni kell, hogy ne lépjen rá az ember. Egyenrangúként kezelt, nagyon emberhez szokott kutya mindig a főközlekedési útba fekszik, hogy ne maradjon ki semmiféle társasági eseményből.
2017. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a macsek ilyen... mit tehetnénk? Kikerüljük! :D Egy idő után már tudat alatt is tudja az ember, hogy merre van, nem fogsz rálépni... de ha mégis, akkor előbb-utóbb rájön, hogy jobb ha kicsit arrébb járkál :)
2017. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kicsi a lakás és a kutya lefekszik a Földre. Viszek valamit de nem tudom,hogy ott van és elesek rajta.
2017. máj. 17. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy körülnézel, mielőtt bárhova is elindulsz, vagy küldd a helyére, amíg barangolsz a lakásban.
2017. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm válaszotokat :)
2017. máj. 17. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha tudod, hogy bárhol feküdhet a blöki, akkor ne a plafont bámuld, amikor a lakásban közlekedsz. Nem tudom, milyen kutyád van, de azért mindegyik van akkora, hogy simán észre lehessen venni, ha maga elé is néz az ember. :)
2017. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Sok kutyus (és macsek) is ilyen. Valahogy mindig tudják hol vannak a legrosszabb helyen :) Idővel meg lehet szokni, nem lesz zavaró.
2017. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Félre kell lökni, de nem kedvesen, hanem átgyalogolni rajta (fájdalmat, sérülést nyilván nem kell okozni, csak a hangulat legyen meg). Nyilván nem akkor, amikor békésen alszik, akkor elég felkelteni és elküldeni a helyéről, de egyébként tanuljon meg odafigyelni, mert baleset lesz a vége. Utána már figyelni fog, de ne kelljen eljutni odáig.
2017. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként meg örülök neki, hogy ennyien tudnak mindig a lábuk elé nézni, de én a frissen mosott ruha cipelésekor pl. baromira nem látok le a kosár alá. De lehet nálam bármi más is, ami miatt nem tudok figyelni. Biztonságosabb, ha a kutya tanulja meg.
2017. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is mindig cserbenhagyásos gázolósat játszik, full az "út", folyosó közepén, állandóan a legalkalmatlanabb helyen, mondjuk fekete és 23 kiló, úgyhogy azért észreveszem (éjszaka persze beolvad, de akkor a helyén fekszik úgyis). Ha elunom a helyére zavarom, de ha mondjuk sokat tervezek rohangálni, mert pakolok, vagy az étkező és a konyha között teszek-veszek, terítek, aztalt leszedek, akkor eleve elküldöm. Jó múltkor szitteltem egy barátom Yorkie-ját (nagy haverok a kutyámmal a mérettől függetlenül), na akkor gondban voltam, a saccperkábé 2 kilós terepszínű turbócirkálót nem mindig láttam meg, no de ez nem mindennapos, ha olyan kutyát tartanék, nyilván beletanulnék, hogy észrevegyem. Amúgy estem már át anno a saját blökimen is, de mindevvel együtt is neki fájt jobban, így a fürdő elé már nem fekszik be azóta, hiába vagyok odabenn.
2017. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!