Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos kutya etetése...

6 hónapos kutya etetése 7-kor,1-kor, fél 6-kor jó?

Figyelt kérdés
Vagy este toljam ki kèsőbbre? Vagy màr csak 2-szer kellene etetni? Tápot eszik, de több mennyisèget mint kellene, igy is èhes (szerintem) egèsz nap, plusz akàrmit adok neki (kenyèr, krumpli, màlna akàrmi) megeszi. Nem vèkony, de szerintem lehetne kicsit testesebb.
2017. máj. 19. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos kutyának elég már csak 2x enni egy nap. Azért tűnik éhesnek, mert még kölyök, a kölykök pedig imádnak enni. Krumplit pedig nem adunk kutyának.
2017. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Féreghajtva volt?

Milyen tápot adsz?

Miért van nálad? Találtad? Mentetted? Orvos mit javasolt?


Krumplit kenyeret ne adj neki.

2017. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi, 6 hetest olvastam valamiért.

A féreghajtás és a táp kérdés így is fennáll.


És simán elég a 2x egy nap.

2017. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 hónapja van nàlam, 3-szor volt féreghajtva azóta, sosem volt fèrges.

Happy Dog tàpot eszik.

2017. máj. 19. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészséges, megfelelően etetett kutya szinte mindig éhes. Pont ezt lehet kihasználni jutalomfalatos tanításnál. A te dolgod beállítani az adagját ahhoz, hogy ne legyen se sovány, se kövér.
2017. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy éhes, minden normális kutya enne állandóan. Táp mellé nem kell adnod mást, de kenyeret, krumplit, tésztát semmiképpen nem. Gyümölcsök egy részét, zöldségfélét (pl. répa) adhatsz neki egy kicsit.

Nekem 6 hónaposan már kétszer ettek csak, szerintem elég a napi adagját kétfelé osztanod már.

2017. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!