Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a yorkshire...

Mit kell tudni a yorkshire terrierről? És hol lehet venni (mini méretűt)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék egy mini méretű yorki kiskutyát. Mit kell róla tudni? Mik az igényei? Milyen étel, mennyi mozgás, milyen játékok, milyen oltások kellenek neki? Hányszor kell levinni egy nap? Hányszor kell etetni és mivel? Mi az amit megehet egy ilyen kis kutyi?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2017. máj. 21. 12:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
gondolom neked id olyan röndgen látásod van hogy a génjeibe is belelátsz a kutyának ezért tudhatod ilyen biztosan hogy egészséges. Ennyi erővel szerinted egy lógó fülű német juhász és egy hófehér dalmata sem selejtes? elárulom, de! a kutya nem azért ugat mert védi a gazdáját, hanem mert nincs neki megtanítva hogy nem ugathat. Remélem soha nem fogok összefutni veletek.... pont az ilyenek miatt van rossz hírük ezeknek a fajtáknak.
2017. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Miért lenne provokatív kérdés ?? Nem tehetek róla, hogy felhúzzátok magatokat a semmin ! Egy kérdésen ?!

Igen, képzeld, láttam már normál méretűt is, ő is aranyos volt, de a mini nekem jobban tetszik, sztem aranyosabb:)

2017. máj. 21. 14:41
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
akkor vegyél plüssöt
2017. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
98%
nagyon reménykedem hogy csak trollkodsz. Bár sajna nem elképzelhetetlen hogy te is a "ici pici cuki mini kutyus" idióták táborát gyarapítod.
2017. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Hogy mersz ilyet mondani, hogy idióta ?!?! Én sem mondtam ilyent rád, elvárom, hogy te is normálisan beszélj velem !! Azért mert a kicsi kutyákat szeretem és nem a nyáladzó idegbeteg pitbullokat, attól még nem vagyok idióta !! Ők is kutyák, ha nem tudnád ! Pici, de okos, merész és szép kutya ! Nem kell lenézni őket, jóó ???!!

Ha meg nem tudsz normálisan írni, akkor nem kell kommentelni ! Nem arra van ez az oldal, hogy kérdezzek ??

Fhuu ...

2017. máj. 21. 14:56
 16/29 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem provokatív kamu, akkor te egy 13-16 éves pláza 3,14cha vagy, mert csak a divat számít a kutya egészsége helyett és nem bírod felfogni, amit írtunk. Ha 0 % leszek, akkoris abnormális a mini yorkie. A fajta standard szerint nem is létezik. Mélyen lenézem a magad és a barátnőd fajtákat. Miattatok tudnak a szaporítók megmaradni. Fogadjunk azt sem tudod mi a különbség köztük és a tenyésztők közt és hogyan bánnak az állatokkal, főleg az anya kutyával. A kis cukimuki selejt pedig nem védelmezésből ugat, hanem mert neveletlen, nem megfelelően szocializált. Szerintem az is ok, hogy - belőled kiindulva - a barinőd táskában hordozható, babusgatni való plüssként bánik vele és nem kutyaként. A yorkie nem egy plüss, hanem terrier. Nem nézem ki belőled, hogy tudod, ezért leírom : egy nagy mozgásigényű, akaratos, nem tapasztalatlan gazdának való, eredetileg rágcsálókra vadászó kutya.
2017. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írod, hogy a barátnőd kutyája kicsit bolond, mert védi a gazdáját. Hát ez éppen hogy nagy probléma! Hiszen ha nincs veszély, normális, kiegyensúlyozott kutya tudja, hogy nem szabad agresszívan viselkedni. Amit a barátnőd kutyája csinál az vagy azért van, mert nem nevelik normálisan, vagy azért, mert születetten rossz idegzetű, vagy a kettő kombinációja. Ha tudni akarod, hogy normális-e amit egy kutya csinál, képzeld el, hogy nem egy pici yorki csinálja, hanem egy rottweiler. Máris nem hangzik olyan rendben lévőnek, nem igaz?
2017. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a yorkival van bajom és a kicsi fajtákkal. Nekem is van egy 6 kg kutyám. Inkább te vagy az, aki elítél más kutyákat : nyaladzó, idegbeteg pitbull. A pitbull csak akkor idegbeteg, ha sz@r gazdája van, mint amilyen pl. a barátnőd. A barátnőd kutyája az idegbeteg a leírás alapján. A hozzátok hasonlók miatt utálják sokan az ölkutyákat.
2017. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Apád füle az idegbeteg pitbull. Látszik hogy neked a legközelebbi kapcsolatod a kutyákkal egy szerencsétlen plázapatkány, akit megnyomorított az emberi hóbort.


Egyrészt, ha már egy kutya idegbeteg, akkor pont a mini yorki az. Szegény alapból el van reszelve genetikailag (nyilván a szülei sem makkegészségesek, ha ilyen csenevész kölyköket hoznak le...) plusz "oaaan cukimuki, nem szólok rá, szegénynek meghasad a szíve"


Szegényt a külsejéért tenyésztik, a mentális egészsége a háttérbe szorul. Nagyon ritkán van szűrve a "tenyész"állat, a gazdái meg csecsebecsének tartják.


A pitbull, bulldog, rottweiler, dobermann minden, csak nem elmebeteg nyáladzó vadállat.


Tudod mi a vadállat? Az ember. Ha úgy bánik vele, még egy szelíd golden retrieverből is képes harapós agresszív bestiát kreálni.

2017. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
na igen egy kis padló cirkáló aki mindent megugat cuki muki gazdivédő törpe oroszlán bezzeg ha egy pit csinálja ezt akkor már idegbeteg, agresszív dög mi? hülye pisis... inkább tanulj.
2017. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!