Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar svájci fehér juhász...

Magyar svájci fehér juhász kenneleket keresek, ha lehet olyat mondj, akit ismersz?! Kölyköt szeretnék!

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Sok tenyésztőt látogattam meg kiállításon, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre, észrevételeitekre, esetleg arra, hogyha ilyen fajtájú kutyusod van akkor kinél találtál megbízhatóan szűrt kutyát. Legfőképpen a kisugárzásuk, aktivitásuk és orvosi állapotuk lenne a fontos számomra.
2017. máj. 23. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Én az IceWine kennekt ajánlom.
2017. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

A többséget ismerem és egyiket sem javaslom. Még az IceWine talán a legjobb, de ott is már az a vezető tenyészelv, hogy szép, szőrös, nyugodt, ösztöngyenge kanapé és kiállítási kutyák legyenek. Emellett vannak elég rossz idegrendszerű kutyák is ott. De legalább az egészségre még figyelnek. Persze családi kutyának jó, de semmi több.

A chococolate ice-ban szintén egészségesek a kutyák, de még inkább csak küllemre mennek. A Vénusz Völgyit viszont eü miatt nem ajánlom! A Hungarian Avalanchot eü szempontjából nem ismerem, de nem tetszettek wesen szempontjából a pár éve látott ottani kutyák.

2017. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a chocolate ice kennelt ajánlom, nekünk tőlük van a kutyánk. Maximálisan elégedettek vagyunk vele. Ha mégegyszer lesz ilyen kutyánk, biztos hogy megint tőlük fogunk venni :) A többit én nem ismeresem
2020. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!