Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok szereti/bírja az esőt?

A kutyátok szereti/bírja az esőt?

Figyelt kérdés

Csak mert az én kutyám, meg egy páran megszenvedik ezt az időjárást. Az én drágámat úgy kell kikönyörögni a kapuból; amint meglátja, hogy esik, már nem is olyan lelkes... Én nem tartok ennyire az esőtől, komolyan. :D

(Írjatok fajtát/típust is! Ez csak azért érdekel, mert barátnőm husky ill. malamut keverékének teljesen mindegy, hogy esik-e vagy hideg van.)


2010. máj. 17. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánknak mindegy, ha süt a nap, fúj a szél, vagy esik az eső, a bundája még mindig tart =).


Komolyra fordítva, most napokig esett az eső, és vizes kutyát simogattam, nem érdekelte hogy esik az eső. Mondjuk érdekes, ha nyáron 40 fokos melegben le akarom slaggal locsolni, azt nem szereti (előző kutyánk imádta), sőt, ha leviszem "úszni" a Hernádra, akkor csak addig megy a vízbe, amíg leér a lába, pedig tudom hogy tud úszni (minden kutya tud). Szó szerint pancsol =).


németjuhász keverék szuka, 6 éves

2010. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem németjuhász keverékem van, elviseli, de nem a kedvence ez az idő. Szuka, 2 éves
2010. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én Rotim egyenesen imádja az esőt és a vizet. Hiába van neki fedett helye, folyton kint áll az esőben és ott hempereg a vizes fűben. Bár ő még jóidőben is a tavunkban lubickol, szó szerint ki kell belőle könyörögni (ha meglátná apa hogy beleengedem egyenesen a fejemet venné, mert szétszaggatja a neilont.) A múltkor is azzal játszott, hogy a szélénél megkezdte húzni és kb. egy méteres szakaszt szétszakított, így kifolyt a víz, amit a 3 éves Német juhászom nagyon nem díjazott. Na, ő viszont gyűlöli a vizes dolgokat!
2010. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
nekem keverék kutyám van palota pincsi meg nem tudom kistermetű 3 éves kan bírja az esőt imád kint lenni:D de most hogy egy kicsit kisütött a nap jobb a kedve de úgy nagyon nem foglalkozik az esővel inkább a másik kutyám aki nem szereti de tudja h muszály elvégeznie a dolgát ő palotapincsi és csivava keverék kan 4 éves
2010. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12 04-es vagyok.Azért már most kezdi unni mint én is. Ami sok az sok.
2010. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!