Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana vs taste of wilde?

Acana vs taste of wilde?

Figyelt kérdés
5 hónapos cane corsom van, eddig brit care bárányosat evett. szép tőle meg a kaki is jó de nem szereti,szóval váltani szeretnék. egy független teszt szerint a TOW jobb, de az már volt visszahívva, meg állatorvosom mondta hogy volt betege aki vért hányt tőle, meg kórházban kötött ki.

#Acana #taste of the wilde kutyatáp
2017. máj. 24. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Acana / Orijen jobb, legalábbis a Magyarországon kapható tápok közül. A Taste of the Wild a legtöbb kutyának finomabb. Egy hónapig én is etettem vele, de nem rendeltem többet, mert voltak botrányok a vállatnál. Például a szalmonella. Mi már barfozunk, de ehhez nyílván kell egy kis olvasás. Ha erre hajlandó az ember, akkor egy szebb, egészségesebb kutyát kap. Az enyémek az Orijentől sem voltak ilyen szépek. Végülis logikus, mert nincs az a mesterséges étel, ami egészségesebb a frissnél, főleg ha még bio is. Ez emberi étellel is így van. Az egyik mentett kutyánk csirke allergiás volt. Mindenféle hipoallergén tápot kapott, abból is volt már bárányos, de a barf óta nincs allergiája. Még a csirkét is megeszi és semmi baja. Ebből is jól látni, hogy a mesterséges ételek mit művelnek az állatokkal. És bennem az is felmerült, hogy az emberekkel mit művelnek. Németországban és több másik , a magyarnál felvilágosultabb kultúrában, a nyers etetés hívei már az állatorvosok nagyobb része is. Ott nem az van, hogy a Royal Canin és a Happy Dog vagy más lefizeti a rendelőket, állatorvosi egyetemeket, hogy a tápot ajánlják.
2017. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egy angol vagy egy magyar fórumra akartad kiírni?
2017. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!