Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az angol bulldog gazdákat...

Az angol bulldog gazdákat mennyire szekálják az utcán pl?

Figyelt kérdés
Pl. azzal, hogy be kéne tíltani ezt a fajtát, meg hogy állatkinzást támogatnak, stb.

2017. máj. 25. 07:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
Én most készülök angol bulldog kölyköt vásárolni mert imádom ezt a fajtát.Én magasról leszarom,hogy az utcán kinek mi a véleménye a kutyámmal kapcsolatban magamnak veszem én fogom tartani barátnak,társnak és nem a külvilágnak.Akinek nem tetszik az tehet egy szívességet ennyire egyszerű.Kedves kérdező ,ha te az alapján választasz magadnak kutyát ,hogy annak milyen az általános megítélése és hogy a környezeted mit fog hozzá szólni akkor neked nem való kutya mert ez egy éretlen gondolkodás.
2017. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Az én kutyám pl nagy ívbe kikerüli az összes nyomott fejű, szuszogó, röfögő fajtát. Meg is értem valahol. :D
2017. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem a kinézetük, hanem a szuszogó, szörtyögő hang miatt kerülik. Szerintem azt hiszik, morog rájuk, vagy hasonló.
2017. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%

#12 és #13

Nálunk is ugyanez a helyzet, ha nyomott orrú kutyával találkozunk. Beletelik egy időbe, amíg a kispupák felfogja, hogy a másik kutyus nem mérges, hanem így vesz levegőt. (Szerencsére eddig normális mopsz és bulldog gazdikkal találkoztunk, akik hagyták, hogy a kutyám a saját tempójában ismerkedjen, de a Kérdezővel nem szívesen futnék össze...)


Egyébként nem szoktam én senkit leszólni, még csúnyán nézni sem a másikra :) de azok a kutyák annyi levegőt kapnak alapból, mint én, amikor asztmás rohamom van, úgyhogy elnézést, de nem lelkesedek értük és ha kérdezik a véleményemet, akkor elmondom.

2017. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%
Semennyire. Mentett a kutya, és eddig is mentett bulldogjaim voltak. Szóljanak be, nézzenek lesajnálóan, de ilyet én még nem tapasztaltam.
2017. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%

"Én magasról leszarom,hogy az utcán kinek mi a véleménye a kutyámmal kapcsolatban..."


Szegény leendő kutyád, sajnálom, ha a saját gazdája ennyivel érdektelenebb a szenvedése iránt mint egy utcán őt látó jó érzésű járőkelő.


[link]

2017. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16%
# 16 Mert te aztán ismersz engem és biztos tudod ,hogy én milyen és mennyire felelős gazda vagyok mert te nem csak nagy állatvédő vagy hanem médium is.Egyébként pont a hozzád hasonlók véleményére nem vagyok és nem is voltam kíváncsi soha .Szép estét!
2017. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%

"Én most készülök angol bulldog kölyköt vásárolni mert imádom ezt a fajtát.Én magasról leszarom,hogy az utcán kinek mi a véleménye a kutyámmal kapcsolatban "

A leendő kutyádat szarod le magasról, hogy neked ilyen életképtelen testben megfelel. Ha imádnád a fajtát, akkor nem támogatnád ilyen formában a tenyésztését. Azért kívancsi lennék mit szólnál, ha nyomott fejjel ébrednél, tömzsi és ráncos testben. Valaki átoperálna, mint valami horror filmben, beleavatkozna a természetbe, mert neki így vagy cuki. Imádja, hogy röfögsz, hörögsz, megfogni a hurkáidat, ahogy rendelenessen járni próbálsz. A bulldognak az nem horror, hanem a valóság. A tenyésztők tették vele és a vásárlók tovább igénylik. Olyan k..va nehéz lenne elfogadni jobb testben a bulldogot, amit elvileg imádtok ? Vannak törekvések a fajta megmentésére, de nem erre van vásárlói igény. Ez szerintem undorító.

2017. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
# 18 Azt,hogy ma olyan a bulldog amilyen arról én személy szerint nem tehetek,nehogy már nekem kelljen bűntudatot éreznem.Én értem ,hogy sokaknak mi a problémájuk a fajtával kapcsolatosan ,de erről nem azok tehetnek akik tartják a kutyát hanem jobb esetben akik tenyésztik ,de még inkább azok akik szaporítják(elég sokan sajnos).
2017. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

"erről nem azok tehetnek akik tartják a kutyát hanem jobb esetben akik tenyésztik"


:DDDD


És nyilván éppen pontosan addig fogják tenyészteni, amíg te és hozzád hasonlók "imádják" és megveszik a szerencsétleneket.

2017. máj. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!