Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az angol bulldog gazdákat...

Az angol bulldog gazdákat mennyire szekálják az utcán pl?

Figyelt kérdés
Pl. azzal, hogy be kéne tíltani ezt a fajtát, meg hogy állatkinzást támogatnak, stb.

2017. máj. 25. 07:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt annó angol bulldogom, sosem kaptunk megjegyzéseket az utcán mivel szegény nem tudott és nem is akart 2 utcánál többet sétálni. Imádtam, egy igazi egyéniség volt, sosem értettem, hogy miért mondják, hogy a bulldogok buták. Majd miután elpusztult és masik kityánk lett (labrador) jöttem rá, hogy szerencsétlen kutya végigszenvedte az életét konkrétan azért, hogy kapjon elég levegőt. A nyarakat csak klímával vészelte át (otthon, kocsiban, melóhelyen is) de ha nagyon izgatott lett és meleg is volt sokszor elájult, mert nem kapott elég levegőt. Aznap amikor elpusztult (elájult és leállt a szive 6 éves korában) megfogadtam, higy soha többet nem lesz rövid orrú kutyám. A mai napig amikor a jelenlegi kutyám köhög egyet, vagy öklendezik vagy bármi fura hangot ad ki, lever a víz, és azt hiszem ő is el fog ájulni, persze ez sosincs így. Én nem akarok senkit semmiről lebeszélni, de arra készüljetek, hogy a bulldog nem egy átlagos kutyafajta. Nem olyan értelmes ( pesze sok más fajta sem) és sosem fog tudni rendes kutyaéletet élni. Persze kivételek mindig vannak :)
2017. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

"# 18 Azt,hogy ma olyan a bulldog amilyen arról én személy szerint nem tehetek,nehogy már nekem kelljen bűntudatot éreznem."

Mégis kéne kéne bűntudatot érezni ? Aki tiltakozásból nem veszi meg - mint pl. én - vagy aki megveszi és jelzi, hogy igénye van rá ilyen formában, bátorítja a tenyésztőket - mint pl. te - ? Nemcsak a szapis bulldog szenved, hanem a tenyésztői is.

2017. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
# 20 Mert ha én nem veszek magamnak bulldogot akkor megváltozik a tenyésztői szemlélet szerinted??Te sem gondolod komolyan.Te neked problémád van a fajtával egészségedre ,de nem kell leszólni és megbélyegezni azt aki tart ilyen kutyát vagy tartani akar.Önzésről beszélni pedig pláne túlzás,az önzés az amikor valaki az ötödik emeleten tart német juhászt,vizslát és egyéb nagytestű és nagy mozgás igényű kutyát.
2017. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

"Mert ha én nem veszek magamnak bulldogot akkor megváltozik a tenyésztői szemlélet szerinted??"


Ha egyszer végre nem vennének a hozzád hasonlóak többet ilyen kutyát szerinted mégis kinek, minek tenyészetenék tovább, miért feccölnének olyan "áruba" pénzt amit nem vesznek meg?? Nem akarlak sértegetni de a kérdéseidből annyira virít a butaság.

2017. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
# 24 Ha én nem veszek magamnak attól még más fog venni ezt nem tudod megérteni és még te sértegetsz engem.Ez jóval összetettebb dolog annál mint ahogy te azt itt próbálod előadni.El kéne menned egyszer egy bulldog piknikre és ott is előadhatnád a demagóg dumádat biztos nagy sikert aratna.
2017. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!