Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha én nem keverem a...

Az baj, ha én nem keverem a régi tápot az új fajtával soha?

Figyelt kérdés

Ha elfogy az előző fajta, akkor másnap rögtön kapja az újat.

Már évek óta igy csinálom, az én kutyámnak semmi baja nincs tőle. Meg szerintem az egész városban sem foglalkoznak több napos kevergetéssel a kutya gazdák. Mégis ok a kutya.

Sőt, számomra nagyon furcsa, hogy milyen érzékeny gyomrú lehet a többi kutya, ha már a csapból is ez folyik hogy több napon át keverni kell a régi és az új kaját, máskülönben hasmenése lesz tőle. Vagy ez csak a tultenyesztett fajtatiszta kutyákra vonatkozik? Mert én eddig akárhány utcai keveréket láttam, meg se kottyant nekik hogy egyik nap ilyen kaja, másik nap olyan.

Menhelyen is dolgoztam, kb minden nap más, vacak tápot meg olykor moslekot is kapnak a kutyák, mégis tök normális, szilárd székletük van.


2017. máj. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kevergetés az olyan kutyákra vonatkozik, amelyeknek érzékenyebb a gyomra. Van ilyen keverék és fajtatiszta is.
2017. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam. Mindkét kutyám fajtatiszta, de semmi bajuk.
2017. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azért kérdeztem, mert úgy vettem észre hogy minden kutyás ezt ajánlja itt a kérdezőknek.

De akkor gondolom csak a biztonság kedvéért, nehogy hasmenése legyen.

2017. máj. 26. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kevergetem a tápokat, ha váltás van. :)

Két kutyám van és egy macskám, de még egyiknek se lett baja a váltástól :)


(én még azon is meglepődöm, mikor mások írják, hogy xy tápot nem ette meg a kutyájuk vagy mindig ment a hasa tőle. Az enyémek mindent felzabálnak, ami kaja :) )

2017. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én úgy jártam, hogy keverés nelkul adtam az tápot a kutyámnak, aki reggelre rommá fosta a nappali😱Német dog, úgyhogy el tudod képzelni mi volt ott...
2017. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!