Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyának egészségesen...

Lehet a kutyának egészségesen főzni?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl egy kis máj vagy szív, mellé egy kis hal vagy csirke, köretnek rízs, tarhonya vagy tészta. Ezek egészségesek főzve, vagy minden benne van a tápban? (Real Nature w.) Barfozni nincs lehetőség. Szeretnék főzöcskézni, de rendes emberi ételre még nem vállalkozok :) 16l
2017. máj. 25. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a táp amit írtál teljesen jó.

Amúgy vagy BARF vagy PREY, ha erre nincs lehetőség akkor inkább hagyd (a tészta és a tarhonya egyébként sem jó a kutyának), mert hiánybetegség alakulhat ki. A BARF se úgy megy hogy az ember a hasára üt és úgy dobja össze a kutya vacsoráját.

2017. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Inkább adj tápot. Láthatóan fogalmad sincs a kutya emésztéséről.
2017. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon értek hozzá, ezért kérdeztem:) Azért köszi! Akkor maradunk a tápnál. Azért írnátok néhány egyszerű receptet egy egy alkalomra?
2017. máj. 25. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a kutyámnak tésztát/rizset adok sok hússal megfőzve pl. csirkenyak, máj, farhát, stb. Szerintem ez nagyon jó nekik, két pulim van, több mint tíz évesek, fittek, egészségesek, sose betegeskedtek, az állatorvos mindig ifjabbnak nézi őket :) Néha kapnak vitaminos tápot is, bár nem nagyon szeretik.
2017. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt van konkret recept es tablazat is :)

[link]

2017. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jó könyv, talán a neten megtalálod valahol pdf formátumban:


[link]

2017. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor lehet főzni a kutyának csontos húst vagy sem? Pl. farhát,nyak, csirke fej?
2017. máj. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi a francnak só? Egy mokkáskanál nekem nagyon soknak tűnik. Jó hogy nem cukrot kell belerakni!
2017. máj. 26. 07:03
 9/9 anonim ***** válasza:

A Real Nature sokkal jobb, mint amit leírtál főzött étel. Tésztára pl. semmi szüksége. Rizst csak péppé főzve, és csak diétáztatás miatt adunk.

Maradj a tápnál.

2017. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!