Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem túlárazott,...

Csak szerintem túlárazott, silány táp a Happy Dog?

Figyelt kérdés

Kukorica, szárnyasfehérje*,**), rizsliszt, szárnyaszsír, lazacliszt, halliszt, bárányfehérje*, hemog- lobin*, napraforgóolaj, melaszszelet (cukormentesített)*, almatörköly* (0,6%), repce, szárított tojáspor, natrium-klorid, élesztő*, káliumklorid, tengeri alga* (0,15%), lenmag (0,15%), kagylóhús* (0,02%), máriatövis, articsóka, gyermekláncfű, gyömbér, nyírfalevelek, csalán, kamilla, koriander, rozmaring, zsálya, édesgyökér, kakukkfű, élesztő (kivonat)* (szárított gyógynövények összesen: 0,14%). (* szárított, ** részben hidrolizált)


Kukoricával kezdődik (tehát abból van a legtöbb) és az a sok csillag sem szimpatikus.



2017. máj. 26. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Jó, nem annyira silàny és túlárazott mint pl a Royal Canin, de ja. Lehetne jobb. Vagy olcsóbb.

2017. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sokáig etettem azzal, semmi extra nem volt. A kutya szőre nem emlékeztetett a rózsaszín illatos felhőkre, olyanokat aknázott a kertbe, hogy öröm volt szedni, de legalább nem jött ki tőle a csirkeallergiája (bárányos-rizses változattal etettem). Mondjuk ez nem nagy tudomány. Semmi extra táp, de találkoztam már rosszabbal is.
2017. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak szerinted, hanem a tesztek szerint is. 6 / 2 *. A Darling, Chappy, Pedigree tápoknál még mindig jobb. A Royal Canin van vele egy szinten, illetve a Hill's, Purina, Ekunuba, Pro Plan. Ez mind gyenge minőségű táp, de a közepeshez közelebb állnak a sz@rnál. Főleg a Happy Dog majdnem közepes.
2017. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eukanuba a felsorolásban tojással nyit . Hillsre Royalra is sok átkot mondanak . A jó tápból elég kevés , az állat kedve és szőre jobb neki , a széklet kevés és nincs fogkő viszketés sem szag .
2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi etettünk a supreme neuseeland-al, és be is vált. Most már Real Nature-t eszik, de csak azért mert a fressibe a HD már nagyon drága volt. Nekünk az is bevállt, de sajnos bárány allergia j[tt ki rajta minimálisan.
2017. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi teljesen meg vagyunk elégedve a happy dog neuseeland táppal.
2017. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem ízlik.
2017. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

* szárított

** részben hidrolizált


Mi ezen olyan furcsa? :)

Legalább odaírják, milyen eljárás után kerül a kajába és nem csak odeböfögik, hogy "csirke".


Amúgy ja, kicsit túl van árazva, főleg ez a sima csirkés, amit ide belinkeltél (Happy dog supreme fit&well).


A Happy dog natur croq ága valóban borzalmas, de a supreme vonal jó. Én a lazacos-nyulasat (Irland) és néha a tengeri halasat (Karibik) adom a kutyának, kimérve veszem, így kedvezőbb az ára.


Összetételre kicsit sok bennük a szénhidrát, viszont soha semmi emésztésbeli gondja nem volt a kutyának és mindig EGYENLETES A MINŐSÉGE (ami pl. a Britről egyáltalán nem mondható el...).


Volt kóbor kutya, hajlamos a fosásra, 2 évig kerestük a megfeleő tápot, fél évig barfoztunk is.


Mi kipróbáltuk a "papíron jó" tápokat is. Az Acana csirkés-zabpelyhes tök jó volt, de nehézkessé vált a beszerzése, nem is tudom, létezik-e még ez a fajta. A Brit care minősége látványosan leromlott, a prémiumra inkább ki se térek... A Carnilovetól iszonyatos fingokat eregetett és fosott, pedig folyamatosan álltunk rá át.


Szóval igen, drága a hústartalomhoz képest, de silánynak egyáltalán nem mondanám. Nálunk abszolút bevált, a kutya kimondottan szereti, jól néz ki tőle, végtermék is rendben és könnyen beszerezhető márka.

2017. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!