Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztőknek ilyen szinten...

A tenyésztőknek ilyen szinten csak a pénz számít?

Figyelt kérdés

Nem az irigység szól belőlem, de azt veszem észre, hogy a drágább fajta kutyákat (boston terrier, pomerániai, francia bulldog, stb) a tenyésztők szinte csak a cigányoknak adják el. És igen, sokan neves, kiállításokra járó tenyésztők. Volt akivel egy kiállításon beszélgettem is, tök normálisnak tűnt, akinek fontosak a kutyái, erre facebookon láttam, hogy anno egy 8 tagú cigány családnak is adott el kiskutyát... Megnéztem a család adatlapját is és no komment (retek, putri, stb, a ház le sincs festve csak a beton látszik, de azért a háttérben figyel a BMW)...


Ennyire csak a pénz számít nekik? Utána meg a cigányok árulják ezeknek a kutyáknak a kölykeit 100 ezrekért, össze-vissza szaporítva... És tuti semmi pénzért nem adnám ilyen embereknek... Ennyire csak a pénz érdekli őket?


2017. máj. 26. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én kutyáimat úgy vettem hogy ott voltam mikor a kannal össze voltak ragadva!

Aztán ott voltam mikor ellett az anya és hetente láttam hogy azt szoptatja amelyiket én kiválasztottam!

Ennyi a bizalom! :D

2017. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

23 éve tenyésztői pályán lévő barátomnak hiszek aki nem csak az országban de külföldön is sok tenyésztőt ismer,személyesen. Elmondta ő is persze vannak akik a pénzre mennek. De azért sokan vannak akiknek a fajta a fontos.Nem csak egy vagy általa tenyésztett fajták tényésztőit ismeri,mielőtt ezt szóvá teszed. Kiállítás meg a kapcsolatokon múlik elég keményen, szar kutyát is ki hoz győztesnek a bíró ha ismeri a kutya tenyésztőjét.



De a lényegen nem változtat az,hogy van aki tisztességesen csinálja és van aki nem ennyi.

Nem az összes hazug és nem az összes pénzre megy,mert ezt így nem lehet kijelenteni.

2017. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%ot írtam nem az összeset! :D
2017. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!