Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisállat biztosítás tapasztala...

Kisállat biztosítás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Több biztosítónál is olvastam, hogy van kisállat biztosításuk, ami betegség esetén téríti az orvosi költségeket. Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik kötöttek kedvencükre ilyet, és ez a gyakorlatban, hogy néz ki.

A válaszokat erőre is köszönöm.


2017. máj. 27. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Speedykémre, a palotapincsimre, 1080,- ot fizetek havonta, az Aegonnál. ez 10 ezer fölött fizet minden állatorvosi beavatkozást. Így kifizette az ivartalanítást, és a lágyéksérv operációját, ami 34 ezer ft-ba került. 1 hét múlva meg is jött a pénz.
2017. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Generalinál van a lakásbiztosítás kiegészítőjeként. A közepest választottam. Egyszeri 50 ezerig fizet. Évente 200 ezer a plafon. 10 ezer alatt nem fizet, viszont 10 ezer 1 forintnál már kifizeti az összes összeget. Nemrég sajnos volt orvosi ellátása a kutyámnak. Elküldtem neten az oltásit, az orvosi számlát, kezelés leírását délelőtt és délután a számlámon volt a teljes összeg.
2017. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!