Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » D A S jogi biztosítóról...

D A S jogi biztosítóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
akár jó akár rossz tapasztalatokra is kíváncsi vagyok !

2015. okt. 15. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egyszer beszéltem egy ügynökükkel, szakmailag nagyon gyenge volt.


Kárrendezés: Biztosítással kapcsolatban egy jó alkusz simán elintézi azt, amiért Te díjat fizetnél.


Ugyanakkor megérheti... kérdés, hogy mire kell.

2015. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SándorÚr ***** válasza:
100%
Én mikor Magyarországon kamionoztam, kötöttem velük szerződést, mert ugye bírságolási kényszer van, meg fél lábbal a börtönbe meg stb... De semmi értelme nem volt, ha felhívtam őket, hogy most épp ezért akar megbírságolni a rendőr (volt, hogy kitalált indokkal bírságoltak meg) mindig mindenre az volt a válasz, "á hagyjuk egyszerűbb lesz befizetni, és elfelejteni az egésszet" hát kösz... kidobott pénz az egész. 11pont volt a jogsimba mikor kiszálltam a DAS meg a mai napig vonja a tagdíjjat mert csak az évforduló előtt 1hónappal lehetne felmondani, máskor nem, de az erőszakos üzletkötők erről le is akarnak beszélni.
2015. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha valaki jót mondana azt is megköszönném..
2015. okt. 26. 21:14
 4/8 Tubarózsa ***** válasza:
78%

Szia!

A férjem a das os ügyfél, megvan velük elégedve.

most egy közúti baleset miatt járkál biróságra és a d.a.s. nagyon sokat segít neki.

/aki ismeri árpád út-aradi(?)u. saroknál volt koccanása./

2015. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak jogi segítséget adtak de két év tagdíját vissza hozott a segedelmük!
2015. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon hasznos volt. Édesapám felborult a kamionnal Németországban. Ő volt a vétlen. Pont a baleset előtt két nappal kötötte meg a szerződést. Nem hiszem, hogy a DAS nélkül sok jóra számíthattunk volna, de így tisztességes kártérítést kapott. Bár reméljük többet nem lesz rájuk szükségünk. :)
2016. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...

Ha van még vélemény...jöhet !

2016. máj. 17. 20:36
 8/8 anonim válasza:
Közlekedési ügyekben lehet, hogy jók, de minden más esetben bénák. Csak azért, hogy legyen felesleges fizetni. Ha közlekedési baleset is ér, érdemes egy elismert közlekedési szakjogászt felkeresni, akiknek valós a tapasztalata. Egy biztosító nem fogja sosem a másik biztosító ellen az ügyfelét képviselni.
márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!