Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik nem ivartalaníttatják...

Akik nem ivartalaníttatják kedvencüket, mondanának egy okot, hogy miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 16:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert például tenyésztik.
2010. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
mert nincs rá pénz, de szeretnénk majd...
2010. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
mert ha ivartalanítjuk 5 évvel előbb fog meghalni!!!neked az hogy esne ha kivennék a méhed vagy levágnák a heréd?
2010. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Iszonyat drága.
2010. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Mert halna meg 5 evvel elobb ???
2010. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Mert igy életvidámabb és az ivartalanitás embertelen szerintem... te sem örülnél neki
2010. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%
Mert a kedvencem nem örülne neki.
2010. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Te s*ggfej, éppen hogy 2-4 évvel meghosszabbítja a kutyák átlagos élettartamát az ivartalanítás!


De amúgy én ezt csinálom, 18 éve tenyésztek, ha kivonok egy kutyát a tenyésztésből, mindegy, hány éves, ivartalaníttatom, mert így még tovább marad velem.

2010. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%
Szukáknál még kockázatos is,lehet fel sem ébred az altatásból.(azért)
2010. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Mert nincs rá szükség, feleslegesen nem dobok ki 20-30 ezret.

-20 éve vannak szuka kutyáink ugyanabban a házban. Sosem tudott kan még bejönni hacsak nem nyitott kapun de azt meg nem hagyjuk úgy.

-a kutyáimat NEM érdekli ha tüzelnek, nem változik a viselkedésük, nem akarnak szökni meg d*gni menni, ugyanúgy szót fogadnak, még a kan orra elől is vissza tudom hívni.

-kan kutyát sosem akarok

-nagy kertünk van, meg tudom oldani hogy ne vigyem ki őket amíg tüzelnek.

-teljesen egészségesek, erősek.

-tudok rájuk vigyázni, és elég tájékozott vagyok, véletlenül sem csinálok kiskutyákat

Ha majd valami bajuk lesz, betegség akkor azonnal ivartalaníttatom őket, ha a betegség azzal kapcsolatos. Addig meg minek? Nekem jó érzés természetes jellegeket mutató állatok mellett élni, ha ettől nekik semmi bajuk nem lesz.

Van egy kandúr macskám is. Ő ivartalanítva van! Mert őt nem nem lehet elzárni mint egy kutyát és őt nem hagyja hidegen a dolog. Szóval nem vagyok felelőtlen. És nem érdekel ki mit mond... 9 éves a legöregebb kutyám, de a fehér fején kívül teljesen olyan testileg, szellemileg mint a másik kettő akik 4, 2 évesek! :)

2010. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!