Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem szeret sétálni akkor...

Ha nem szeret sétálni akkor muszáj erőltetni?

Figyelt kérdés

Nem élvezi. Ha elővesszük a pórázt már szalad hátra a kertbe, alig lehet előrehívni.

Az utcán húzatja magát.

Úgy döntöttem nem viszem többet, kiírtam egy facebook csoportban és jól lehurrogtak. Szerintetek?



2017. máj. 30. 16:38
1 2
 11/14 bollocks ***** válasza:
Valamit nagyon elcsesztetek a nevelésében, ha ennyire érdektelen. Egy egészséges lelkületű kutya imádja felfedezni a világot.
2017. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kicsikora óta ilyen. Nekem sem volt még soha ilyen kutyám.
2017. máj. 30. 22:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez viselkedési probléma, érdemes lenne kikezelni belőle, mert elég szar dolog séta nélkül élni - még ha a kutya ezt nem is tudja.

Valamiért tart tőle a kutya, de ez hülyeség, kb. olyan, mintha egy gyerek félne a játékaitól. Ha nem viszed többet, meg nem veszed igénybe szakember segítségét ehhez, akkor elveszed tőle annak a lehetőségét, hogy élvezhesse a sétát, és normális kutyaélete lehessen. Ez egyébként további viselkedési problémákhoz is vezethet, mert a kutyának természetes igénye az, hogy menjen, világot lásson, új ingerek érjék, és nem minden kutya tolerálja jól a hiányát, főleg ha eleve is egy bizonytalan darab.

2017. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Privátba egy kennelnevet küldj már légyszi, hogy tudjam, honnan ne.
2017. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!