Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutya csirkehús...

Hogy lehet egy kutya csirkehúsra allergiás?

Figyelt kérdés
hihetetlen,hogy egyfolytában vakarózik!az orvos szerint allergia!de bármit próbálok,föleg a bárányos tápokat,nem szűnik a viszketés!
2008. okt. 15. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen fajta a kutyus?

A párom nővéréjék bichonjával is ugyanez volt, hogy az orvos azt mondta, hogy allergiás. Vették a méregdrága tápokat, hordozták az orvoshoz állandóan, vérvétel meg miegymás, már nem volt szőr a hátsó lábán a kutyának ugy agyonvakarta, mígnem elcipelték egy másik dokihoz, aki azonnal közölte, hogy poratka miatt vakarozzik. Kikevert egy kb 200forintos löttyöt, amivel 1 hétig kenegették, és teljesen elmút a viszketés, vakarózás és 3 hét múlva a szóre is a régi volt...

2008. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet nem maga húsra alergiás, hanem az összetevökben, én megpróbálnám, hogy nem kutyaeledelt adok neki, hanem fözök neki húst, meg csinálok neki levest és ha attol megszünik akkor lehet hogy maga a sok szarra ami a tápokban eledelekben van alergiás.

de szerintem ez egy börbetegség.

2008. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!!amúgy németjuhász kölyök!ami létezik mindent kipróbáltam,és az emberi húsboltban vettem neki a csirkelábat,nyakat,farhátot.nem kutyásboltban,és persze megfőztem!sokadszorra elvittem dokihoz,és csak azt mondja,hogy a csirke a hibás!tegnap kapott egy injekciót,most csillapodott a viszketés!egyelőre.bár a diétát be kell tartanunk bárányos tápokkal!remélem jobban lesz.mégegyszer köszönöm!!!
2008. okt. 16. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem ritka. Nem magára húsra allergiás hanem a csirkefehérjére.

próbálj bárányos - rizses, sensitive tápot adni neki!

2008. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!