Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak enni egy kolyokkutya...

Mit adjak enni egy kolyokkutyanak?

Figyelt kérdés
Elfogyott a tápja de csak delutan 1kor tudok venni munka utan? Megvarjam es addig ne adjak neki inkabb semmit vagy valamit csinalhatok neki?
2017. jún. 3. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
van aki külön főz a kutyanak... receptet sajnos nem tudok, de ha ráguglizol, biztos lesz vmi. viszont utána nem biztos h fog kelleni neki a táp..
2017. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Főzhetsz neki egy kis csirkehúst, amennyiben nem allergiás a pici rá, de szerintem, kis adaggal nem lesz probléma. Egy kis tészta is mehet mellé :)
2017. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Ha már 5-6 hónapos nem olyan nagy probléma hogy kimarad egy kajálás.
2017. jún. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
10 hetes
2017. jún. 3. 08:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Adhatok neki felnottnek valo kajat? A kisboltban ami itt van mellettunk csak az van??
2017. jún. 3. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy adag felnőtt kajától nem lesz hosszútávon baja,de a hirtelen változás miatt hasmenése lehet. Nagyon érzékeny a kiskutyák pocija, én nem vennék a helyedben.

Én azt javaslom,hogy vegyél egy kis csirkehúst,főzd meg és azt add neki esetleg kevés rizzsel vagy szeletelj bele egy kisebb répát.

2017. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csirke vagy marhahús, alaposan megfőzött rizzsel, sárgarépával, almával, kevés natúr joghurtot önthetsz hozzá. Tojást is főzhetsz neki.
2017. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!