Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy forró napon mivel lehet...

Egy forró napon mivel lehet lehűteni a kutyát?

Figyelt kérdés

Van friss víz, árnyékos hely és lefröcskölik vízipisztollyal.


Gödörásáson kívűl mit lehet? (mert elvileg ők avval is hűtik magukat)

Azt olvastam kutyáknak szabad adni élőflorás joghurtot. Estleg azt lefagyasztva/lehűtve lehet adni?

Vagy estleg valami ötlet?



2017. jún. 3. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Vízipisztoly helyett egy a méretének megfelelő edény, vízzel megtöltve.
2017. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg vizezzetek be egy törölközőt és térítsétek rá vagy ha van plédje amin fekszik azt is. Babakádba is tehettek vizet,ha melege van lehet bele fog menni magától is hűsölni

Mi szoktunk neki "fagyit" adni. Vettünk neki egy kongot,amit préselt almával és kutyáknak való tonhalkrémmel töltünk meg majd lefagyasztjuk. Egyébként elvileg lehet joghurtot adni kutyáknak,bár a miénknek a hasmenése van tőle. Esetleg fagyasztott repával is próbálkozhattok bár szerintem ha a cél a kutya testhőmérsékletének csökkentése arra nem hiszem,hogy fagyasztott étel elég.

2017. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Megfürdetés , menta tea adagolása a vizébe , árnyékos helyen mély vizes földárok ásás , gyengébb kevesebb étel és ha lehet elvinni úszni egy folyóba tóba .
2017. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es az van neki

2-es,3-as köszönöm a válaszaitokat!

2017. jún. 3. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Nálunk bevált.

2017. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Viccen kívül, kerti locsoló. Még élvezi is a kutya! De még annyira forróság nincs, hogy hűteni kéne szegény állatot. Várjatok vele nyárig, mert nagyon szép megfázás lehet így belőle!
2018. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A menta tea egyébként nem káros? Úgy tudom, hogy semmilyen teát nem szabad adni nekik, a koffeintartalma miatt.
2018. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
A mentában nincs koffein. Az a tealevélben van. De a mentateában nincs tealevél,csak menta. Jóesetben.
2018. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6 Nem tervezem kutyaöntözést! Annyira nincs még meleg! ;)

Jelenleg a vizét cseréljük naponta többször! :)

2018. ápr. 22. 08:18
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

A mienk amikor gödröt ás, bele szoktunk slagolni és úgy fekszik bele.

Tappancsait kell amúgy hűteni vhol hallottam.

2018. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!