Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Disznó husos csontot mennyi...

Disznó husos csontot mennyi ideig kell főzni a kutyának?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Úgy, mintha magadnak főznéd meg. Teljesen főtt legyen, de vigyázz, sokat ne egyen a csontból, könnyen elrágják a kutyák, így könnyen székrekedésük lehet tőle, ha sokat esznek belőle.
2017. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha megfőzök belőle többet, akkor azt utána lefagyaszthatom?
2017. jún. 3. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet fagyasztani.
2017. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Adjatok csak főtt csontot a kutyáknak, biztosan jót tesz, főleg az erősebb csontok. Csak jelzem,hogy gyakran felszakítja a belet, amit minél hamarabb műteni kell, és Pünkösdkor kevés allatorvosi rendelő van nyitva.... ;)
2017. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan ehet főtt sertéscsontot módjával! Nem szakít az semmit, teeeeeee.....
2017. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A testvérem az állatklinikán dolgozik. De akkor biztosan kést nyelettek le azzal az irdatlan mennyiségű kutyával, amelyiket bevisznek sürgősbe mert szétvágta a csont a gyomrát. Egyébként én vagyok a bolond, kedves kérdező, mikor a te nagy "megmagyarázásod" tudod mivel egyenlő?

"Jézusom hát a mérget nem most adom oda hanem 1 hét múlva, addigra már nem is lesz méreg hanem gyógynövény" :D :D tiszta szanalmas kategória akik itt vannak, sok selejt debil ember :D

2017. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

[link]

Tessék, itt egy szakértő, kb 2 másodpercbe telt megkeresni a neten... nyersen ehetnek, de akkor sem mindent.. (de mondjuk isten ments, hogy nyersezésbe kezdjetek, mert lehúzzátok a színvonalat...)

2017. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Te nyersen adnád neki a disznót?? Ne süllyedj màr ilyen mélyre!

Amugy képzeld én meg állatorvosi asszisztens vagyok. Bàr most éppen állatpatikában dolgozom. Egyszer sem találkoztam mèg oylan kutyàval akit szétmart volna a csont...

2017. jún. 4. 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Milyen gyomrát vágja szét a főtt csont? Te tudod milyen blődséget írsz????????


Képzeld én nyersen etettem a kutyámat, viszont ha van húsos sertéscsont azt megfőzve kapja. Annyira baromságokat firkálsz.

2017. jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Nyersen nem adok disznóhúst mert elpatkol(hat) a kutya, plusz jó kis galandférgeket kap. Mint a belinkelt cikkben is benne van,nyersen disznó és vaddisznó tilos, minden más oké, de a támasztócsontok csak rágcsának.

De igazábol megadhatom a telefonszámát a nővérem felettesének, aki ÁLLATORVOS, majd akkor hiszel neki :D bár ahogy elnézem itt a sok hülye kis szerencsétlent, amilyen kérdéseket feltesztek,akkora arccal, még az allatorvosnak se hinnétek :D :D

2017. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!