Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen spot-on-t oldatot)...

Ki milyen spot-on-t oldatot) használ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki milyen spot-on-t (rácseppentős élősködő elleni oldatot) használ a csivijére?

Melyik ami tényleg hatásos és nem allergizál?

Kicsit bizonytalan vagyok mert nagy márkáknál is láttam hogy sz@rt nem ér , és olcsó termékekről is olvastam jót..

3kutyusra szeretném , érdemes 3külön ampullát venni a megfelelő kiszerelésben vagy eloszthatok egy nagyobb méretű kutyára való ampullát 3kutyára?


2017. jún. 7. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak csivavások válaszolhatnak?

Igen, venned kell hàrmat, egyet nem tudsz szétosztani... àltalàban nem is làtod hogy mennyi van benne -.-

Az meg hogy kinèl mi vàlik be, teljesen kutyafüggő. A legjobb manapsàg a Vectra és az Advantix. Az enyém pl allergiàs rà.

Mennyi idősek a kutyàk?

2017. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a frontline combo valt be. Bar ez harom kutyara mar eleg borsos ar minden honapban.

Termeszetesen kulon kulon kell ampullakat venned. Nem tudod eloszlatni egysegesen haromfele, de ha el is tudnad se biztos, hogy megfelelo vedelmet fog nyujtani.

2017. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem se rácseppentősből, se nyakörvből nem vált be egyik sem 100%osan - mondjuk nagyon kullancsos területen élünk. Én most a nexgard spectrát használom, ami ugye tabletta és azzal nagyon meg vagyok elégedve - ebben a szezonban még nem találtam bennük kullancsot. Amit tudni kell hozzá, hogy előtte kell szívféreg szűrés, mert ez a cucc szívférgesség ellen is jó és ha már fertőzött a kutyus, akkor nagy baj lehet belőle.
2017. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nem spot on, csivavám van és Kiltixet használunk.
2017. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!